Nieruchomości

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Przewozy do danii. Przewozy do danii (126)
druk flag. druk flag (376)
przewozy do danii. przewozy do danii (970)

Wyszukaj stronę        Apartamenty nad morzem sprzedaż

Apartamenty nad morzem sprzedaż
Zapraszamy do przejrzenia się ofercie przedsiębiorstwa budowlanego Ciroko, które nastawia swe działania na stawianiu, sprzedaży i wynajmowaniu mieszkań, lokali użytkowych oraz apartamentów w Szczecinie i nad morzem; w Świnoujściu.
http://www.ciroko.com.pl/

Słupsk działki budowlane

Słupsk działki budowlane
Zapraszamy do kupna działki budowlanej w Kobylnicy koło Słupska. Spokojne słoneczne suche miejsce i możliwość podzielenia działki na 6 rezydenckich posiadłości o powierzchni 5 tys. m2 sprawia że jest to wymarzona działka dla agroturystyki hotelarstwa i rekreacji. Jest to tania nieruchomość ( 38zł za 1m kwadratowy ) z prywatną drogą i mediami znajdującymi się przy drodze wjazdowej.
http://www.ziemianasprzedaz.tp3.pl

Powierzchnie składowe wynajem

Powierzchnie składowe wynajem
Gdy prowadzona przez Ciebie firma wymaga magazynu, hali, powierzchni składowej albo biura. Jeżeli ty sam potrzebujesz apartamentu lub domu w Szczecinie Płoniach - przedsiębiorstwo budowlane DOM-BUD ma zaszczyt zaprosić Ciebie do skorzystania z propozycji wynajęcia lokali mieszkalnych, przystosowanych do biznesu oraz przemysłowych w obszarze szczecińskich Płoni.
http://www.biurodlaciebie.szczecin.pl

DELTA - powierzchnie do wynajęcia

DELTA - powierzchnie do wynajęcia
Szukają Państwo wielkiej powierzchni w dogodnej lokalizacji? Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalnie wynajmem powierzchni: produkcyjnych, handlowych, usługowych, biurowych, magazynowych i składowych. Elbląg to główny ośrodek przemysłu ciężkiego i meblowego. Nasze miasto jest ważnym węzłem komunikacyjnym, posiadającym bezpośrednie połączenie z Gdańskiem, Warszawą i obowodem kalingradzkim. Nasze nieruchomości wraz ze wszelkimi udogodnieniami, stanowią jedne z najbardziej atrakcyjnych budynków w naszym rejonie. Atutem firmy są olbrzymie magazyny, które wyposażone są w suwnice o różnym udźwigu (od 5 do 50 ton).
http://www.deltawynajem.pl

Biura w Warszawie

Biura w Warszawie
Jesteś pośrednikiem w obrocie nieruchomościami? Twoja specjalność to biura do wynajęcia w Warszawie? Skorzystaj z oferty portalu nieruchomości komercyjnych Topbiura.pl. Zaprezentuj biura w Warszawie na stronach portalu Topbiura.pl. Portal umożliwia eksport ofert z najpopularniejszych programów dla biur nieruchomości. Podnieś efektywność swojej firmy i zacznij współpracę z portalem Topbiura.pl. Z nami szybko wynajmiesz powierzchnie biurowe i znacząco zwiększysz rozpoznawalność swojej firmy na warszawskim rynku nieruchomości komercyjnych.
http://www.topbiura.pl

Warehouse

Warehouse
Profesjonalista w sferze hal komercyjnych i produkcyjnych. Bogata baza pozwala na znalezienie odpowiedniego magazynu do dowolnej działalności. Każdy odbiorca, którego celem są samodzielne magazyny czy centra magazynowe otaczany jest kompleksową opieką, przewidującą osobiste zweryfikowanie hali w towarzystwie kompetentnego pracownika. Udzieli on szczegółowych wyjaśnień odnośnie konkretnej nieruchomości warehouse.
http://www.warehouse.com.pl

UrbiCMS 2008