Architekt

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze to najlepsza oferta na rynku!
Józefa Chełmońskiego. Pałac w Radziejowicach to doskonałe miejsce dla miłośników twórczości jednego z największych polskich artystów - Józefa Chełmońskiego . Serdecznie zapraszamy
Pisanie Prac inżynierskich. Pisanie Prac inżynierskich ze wszystkich dziedzin.

Wyszukaj stronę        Design Atelier Architekt Sopot

Design Atelier Architekt Sopot
Przedsiębiorstwo Design Atelier jest spółką, która dynamicznie zdobywa rynek architektury w kraju, a w szczególności w terenie oraz okolicy Trójmiasta. Design Atelier funkcjonuje od ponad 9 lat, jest więc biurem architektonicznym, które zdążyło już pozyskać godną zaufania renomę oraz nieprzeciętny szacunek. Nowoczesne oraz dobrze przemyślane zarysy, które są wprowadzane w życie przez pracowników biura to mocny atut DA. Mądre idee oraz czerpanie inspiracji z otaczającego świata daje architektom możliwość tworzenia projektów, które mogą budzić zachwyt nawet u wyjątkowo wymagających. Design Atelier jest miejscem, gdzie szczegółowa i sprawna aranżacja oraz tworzenie projektów to wartość, którą ceni się najmocniej.
http://www.designatelier.pl

Wrocław Transkop

Wrocław Transkop
Firma prywatna Transkop prowadzi prace na budowach dla średnich i większych spółek z Wrocławia i całego powiatu. Wśród świadczonych usług można wymienić roboty ziemne, wykopy metodą podstropową, makroniwelacje terenu oraz transport maszyn budowlanych samochodem specjalistycznym. Firma posiada profesjonalny sprzęt transportowy, dzięki któremu praca związana z transportem materiałów funkcjonuje gładko i przyjemnie. Bogate portfolio firmy oraz rzesze stałych klientów informuje o wysokim wyszkoleniu kadry przedsiębiorstwa. Charakterystyczne dla przedsiębiorstwa jest terminowość usług oraz elastyczność w podejściu do klienta.
http://www.transkop.pl

Aranżacja, projektowanie wnętrz

Aranżacja, projektowanie wnętrz
Architekt musi mieć świeże spojrzenie, wizję i pasję kreowania nietuzinkowych projektów, a to wszystko poprzeć doświadczeniem. Wiedząc o tym, podchodzimy do każdego zadania indywidualnie i z największym zaangażowaniem. Tworzenie i aranżacja wnętrz, ale też wsparcie projektowe, przebudowy, adaptacje obiektów czy identyfikacja wizualna- tym trudnimy się na co dzień. Sprawdź nasze teraźniejsze realizacje i powiedz nam, co możemy dla Ciebie zaprojektować. Zapraszamy na stronę: http://8486.pl/.
http://8486.pl

Projektowanie domów Warszawa

Projektowanie domów Warszawa
Projektowaniem zajmujemy się już 15 lat. Jesteśmy zespołem doświadczonych architektów i inżynierów budownictwa. Zaufało nam już ponad 800 klientów głównie na Podlasiu. Dzisiaj otwieramy się na Mazowsze z najlepszą ofertą na rynku. Projektujemy domy, budynki wielorodzinne, obiekty użytkowe i inne. Adaptujemy projekty gotowe zgodnie z warunkami zabudowy. Optymalizujemy nasze projekty w porozumieniu z zespołem inżynierów odpowiedzialnych w naszej firmie za realizację zamówień budowlanych. Odwiedź naszą stronę energodomy.com.pl
http://energodomy.com.pl

Domy w Dąbrówce Jandach

Domy w Dąbrówce Jandach
Jandach to inwestor specjalizujący się we wznoszeniu domów jednorodzinnych oraz lokali tzw. szeregowców. Realizuje swoje inwestycje w Poznaniu i okolicach: w Plewiskach, Luboniu, Komornikach, Skórzewie, Dąbrówce, Kórniku, Tarnowie Podgórnym, Przeźmierowie. Na początku działalności tzn. od 1987 r. przedsiębiorstwo zajmowało się przede wszystkim dekarstwem. Z czasem rozbudowano profil działalności o wznoszenie budynków w systemie deweloperskim, ale nie tylko – Jandach buduje domy także na indywidualne zamówienie klienta.
http://jandach.pl/pl/domy-dabrowka

UrbiCMS 2008