Architekt

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Pisanie Prac Licencjackich i Magisterskich. Pisanie Prac Licencjackich i Magisterskich . Sprawdź
prace po angielsku. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace po angielsku . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
pozycjonowanie stron Łódź. Profesjonalne usługi pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych. Szukasz pozycjonowania strony? Tutaj znajdziesz: pozycjonowanie stron Łódź

Wyszukaj stronę        Design Atelier Architekt Sopot

Design Atelier Architekt Sopot
Przedsiębiorstwo Design Atelier jest spółką, która dynamicznie zdobywa rynek architektury w kraju, a w szczególności w terenie oraz okolicy Trójmiasta. Design Atelier funkcjonuje od ponad 9 lat, jest więc biurem architektonicznym, które zdążyło już pozyskać godną zaufania renomę oraz nieprzeciętny szacunek. Nowoczesne oraz dobrze przemyślane zarysy, które są wprowadzane w życie przez pracowników biura to mocny atut DA. Mądre idee oraz czerpanie inspiracji z otaczającego świata daje architektom możliwość tworzenia projektów, które mogą budzić zachwyt nawet u wyjątkowo wymagających. Design Atelier jest miejscem, gdzie szczegółowa i sprawna aranżacja oraz tworzenie projektów to wartość, którą ceni się najmocniej.
http://www.designatelier.pl

Wrocław Transkop

Wrocław Transkop
Firma prywatna Transkop prowadzi prace na budowach dla średnich i większych spółek z Wrocławia i całego powiatu. Wśród świadczonych usług można wymienić roboty ziemne, wykopy metodą podstropową, makroniwelacje terenu oraz transport maszyn budowlanych samochodem specjalistycznym. Firma posiada profesjonalny sprzęt transportowy, dzięki któremu praca związana z transportem materiałów funkcjonuje gładko i przyjemnie. Bogate portfolio firmy oraz rzesze stałych klientów informuje o wysokim wyszkoleniu kadry przedsiębiorstwa. Charakterystyczne dla przedsiębiorstwa jest terminowość usług oraz elastyczność w podejściu do klienta.
http://www.transkop.pl

Aranżacja, projektowanie wnętrz

Aranżacja, projektowanie wnętrz
Architekt musi mieć świeże spojrzenie, wizję i pasję kreowania nietuzinkowych projektów, a to wszystko poprzeć doświadczeniem. Wiedząc o tym, podchodzimy do każdego zadania indywidualnie i z największym zaangażowaniem. Tworzenie i aranżacja wnętrz, ale też wsparcie projektowe, przebudowy, adaptacje obiektów czy identyfikacja wizualna- tym trudnimy się na co dzień. Sprawdź nasze teraźniejsze realizacje i powiedz nam, co możemy dla Ciebie zaprojektować. Zapraszamy na stronę: http://8486.pl/.
http://8486.pl

Projektowanie domów Warszawa

Projektowanie domów Warszawa
Projektowaniem zajmujemy się już 15 lat. Jesteśmy zespołem doświadczonych architektów i inżynierów budownictwa. Zaufało nam już ponad 800 klientów głównie na Podlasiu. Dzisiaj otwieramy się na Mazowsze z najlepszą ofertą na rynku. Projektujemy domy, budynki wielorodzinne, obiekty użytkowe i inne. Adaptujemy projekty gotowe zgodnie z warunkami zabudowy. Optymalizujemy nasze projekty w porozumieniu z zespołem inżynierów odpowiedzialnych w naszej firmie za realizację zamówień budowlanych. Odwiedź naszą stronę energodomy.com.pl
http://energodomy.com.pl

Domy w Dąbrówce Jandach

Domy w Dąbrówce Jandach
Jandach to inwestor specjalizujący się we wznoszeniu domów jednorodzinnych oraz lokali tzw. szeregowców. Realizuje swoje inwestycje w Poznaniu i okolicach: w Plewiskach, Luboniu, Komornikach, Skórzewie, Dąbrówce, Kórniku, Tarnowie Podgórnym, Przeźmierowie. Na początku działalności tzn. od 1987 r. przedsiębiorstwo zajmowało się przede wszystkim dekarstwem. Z czasem rozbudowano profil działalności o wznoszenie budynków w systemie deweloperskim, ale nie tylko – Jandach buduje domy także na indywidualne zamówienie klienta.
http://jandach.pl/pl/domy-dabrowka

UrbiCMS 2008