Architekt

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
www.e-almatur.pl. Najlepsze oferty obozów i kolonii dla dzieci na stronie www.e-almatur.pl .
czyszczenie okien na wysokości Lewi. Kompleksowe czyszczenie okien na wysokości Lewi . Zapraszamy
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w magisterce - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .

Wyszukaj stronę        Wykonawca hal PTB Nickel

Wykonawca hal PTB Nickel
Realizacja kosztownych inwestycji budowlanych, powinna być powierzona firmie z dużym doświadczeniem. Jednym z czołowych generalnych wykonawców inwestycji jest PTB Nickel – przedsiębiorstwo, które spełnia funkcje: projektowe, budowlane, a także firmy wykończeniowej.
http://www.ptbnickel.pl/generalne-wykonawstwo-hal/

Ławki betonowe

Ławki betonowe
Elementy, które należą do tak zwanej małej architektury uzupełniają krajobraz miast, otaczając przechodniów. W ich skład wchodzą między innymi uliczne donice, ławki betonowe czy też kosze z betonu lub metalu. Firma Marco zajmuje się wyrobem takich produktów. W ofercie znajdą Państwo także różnego rodzaju parkingi dla rowerów, blokady parkingowe oraz słupki zaporowe, a także wysokiej jakości meble do każdego ogrodu oraz stoły rekreacyjne. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy.
http://www.malaarchitektura.info.pl

Sisarchitekci.pl

Sisarchitekci.pl
Biuro SIS Architekci jest kierowana przez dwie siostry. Nasze hobby stało się działalnością – projektujemy piękne wnętrza, ale także pełnobranżowe plany architektoniczne i urbanistyczne. Pracujemy dla osób z z całej Polski i zapewniamy pełną obsługę klienta. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami i nie boimy się innowacyjnych wyzwań. Skupiamy się na jakości naszych projektów i używanych przez nas surowców. Przemawia za nami długie doświadczenie uzyskane w Walencji, Mediolanie i Hanowerze. Po więcej informacji udaj się na http://sisarchitekci.pl
http://sisarchitekci.pl

Stylea - Aranżacja wnętrz Gdynia

Stylea - Aranżacja wnętrz Gdynia
Efektowny wystrój naszego mieszkania czy biura jest naszą wizytówką. W dużej mierze to właśnie na podstawie tego oceniają nas nasi goście. Naturalne jest to, że nie każdy radzi sobie w tej kwestii - dobranie barw, mebli czy akcesoriów to bowiem nie taka prosta sprawa. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi nam profesjonalny aerchitekt. Należy do nich Beata Lewańczyk, która kieruje biurem projektowym Stylea. Bogate doświadczenie, szerokie kontakty handlowe oraz pasja stanowią gwarancję tego, że powstałe realizacje urzekają zarówno estetyką, jak i funkcjonalnością. Tylko ich zespolenie może dać użytkownikom danej przestrzeni prawdziwą satysfakcję.
http://beatalewanczyk.pl

www.kraupestudio.com

www.kraupestudio.com
Firma Kraupe Studio zajmuje się architekturą wnętrz. Projektujemy praktyczne pomieszczenia, które charakteryzują się wysoką estetyką i to zasadniczy cel, jaki przyświeca projektantkom tej pracowni. Indywidualne podejście do każdego projektu oraz dbałość o założenia budżetu i terminów, gwarantują ich realizację na optymalnym poziomie. Architektura, która stwarza spójną przestrzeń, to kwestia niezwykle istotna, ponieważ to właśnie odpowiednie dopasowanie jest decydujące przy efekcie końcowym.
http://www.kraupestudio.com

UrbiCMS 2008