Taxi

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
http://www.pisaniezagrosze.pl/. http://www.pisaniezagrosze.pl/ oferuję profesjonalne prace dyplomowe.
druk na płótnie Textileprint. Profesjonalne druk na płótnie Textileprint z wykorzystaniem najnowszych technologii.
Apteki. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Apteki medyczne.

Wyszukaj stronę        Taxi Katowice 7 - mercedes E kasa

Taxi Katowice 7 - mercedes E kasa
Katowicka taksówka,bardzo reprezentacyjna limuzyna, kremowy mercedes klasy E (211), oferuje przejazdy w super komfortowych warunkach, zarówno biznesowe (VIP) z i na lotniska Katowice - Pyrzowice, Kraków – Balice oraz Wrocław i Warszawa - Okęcie, jak też przejazdy prywatne. Przy dalszych trasach klient otrzymuje bardzo korzystne rabaty, według zasady im dłuższa trasa tym większy rabat. Płatność gotówką lub kartą standardową lub elektroniczną.
http://www.taxi-mercedes.eu

Transport Balice Pyrzowice

Transport Balice Pyrzowice
Taxi bielsko biała jest znaną na rynku korporacją z tradycjami, która zapewnia najwyższej klasy obsługę Klientów prywatnych i biznesowych. Nasze taksówki są eleganckie i wygodne, dzięki czemu mogą się Państwo zrelaksować podczas jazdy. Transport z naszymi licencjonowanym kierowcami jest zawsze terminowy i bezpieczny. Dbamy o to, by czuli się Państwo dobrze z nami i chętnie korzystamy z Państwa sugestii. Wprowadziliśmy wygodne systemy płatności (przelew, karty kredytowe, vouchery), tak by nie musieli Państwo wozić gotówki. Taxi Bielsko szanuje prywatność Klientów, którzy mogą liczyć na zachowanie pełnej dyskrecji. Proszę dzwonić o dowolnej porze dnia i nocy!
http://www.taxi-bielsko.pl/

Taxi Zgierz - taxi-zgierz.pl

Taxi Zgierz - taxi-zgierz.pl
Taxi-Zgierz działa na terenie takich miast jak Zgierz, Łódź i Aleksandrów Łódzki. Nasze stawki są jednymi z najbardziej atrakcyjnych w tym rejonie. Dzięki doskonałemu zapleczu oraz mnogości pojazdów, które mogą jednocześnie zabrać wielu pasażerów potrafimy zapewnić najlepsze warunki oraz możliwość swobodnego zaplanowania każdej podróży. Nasza firma kieruje swoje usługi nie tylko do klientów indywidualnych, ale również do firm, które coraz chętniej korzystają z naszej oferty.
http://www.taxi-zgierz.pl

Taxi bagażowe Warszawa

Taxi bagażowe Warszawa
Nasza firma pomaga klientom z Warszawy i okolic, ale również innych części w Polsce i zagranicą. Wybierając taxi bagażowe Warszawa możecie Państwo liczyć, że towar dotrze do celu bezpiecznie i szybko. Posiadamy odpowiednie auta dlatego możemy podjąć się przewiezienia nawet tych wielkogabarytowych rzeczy.
http://transportpralkiwarszawa.wordpress.com

UrbiCMS 2008