Klimatyzacja i wentylacja

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
http://textileprint.pl/. Drukarnia tkanin - http://textileprint.pl/ oferuje najlepszej jakości usługi. Zapraszamy
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w dyplomówce - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
Radosław Żywalewski. Szukasz dobrego okulisty? Zapraszamy do salonu optycznego Radosław Żywalewski .

Wyszukaj stronę        Serwis AGD Wrocław

Serwis AGD Wrocław
Nasza firma działa na rynku od 1990 roku. W swej kadrze posiadamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają nie tylko fachową wiedzę, ale również wieloletnie doświadczenie w branży chłodniczej. Oferujemy szeroki zakres usług obejmujących serwis i montaż urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych oraz gastronomicznych. Naszymi klientami są zarówno właściciele sklepów, restauracji, hoteli i szkół, jak również osoby prywatne. Firma zajmuje się naprawą takich urządzeń, jak: komory chłodnicze i mroźnicze, lady chłodnicze, szafy chłodnicze, zamrażarki, regały chłodnicze, gastronomiczne szafy chłodnicze, witryny ciastkarskie, pralki, lodówki, zmywarki.
http://serwis-agd.wroclaw.pl

Kominy

Kominy
Wytwórnia Elementów Kominowych TARNAWA ma siedzibę w Tarnowie. Tarnawa jest firmą rodzinną, której specjalizacją jest produkcja kominów stalowych. Tarnawa poleca także usługę malowania proszkowego, frezowania kominów, oraz kontroli drożności kominów.
http://www.tarnawa.com.pl

Systemy sterowania wentylacją

Systemy sterowania wentylacją
Twój komputer na biurku wymieniasz co kilka lat. Rzadko można spotkać w firmach komputery mające więcej niż 5 lat. Komputer sterujący twoją klimatyzacją może mieć już więcej niż 15 lat. Co się stanie jak zacznie się psuć? Na wymianę sterownika Unigyr PRU wraz z jego programowaniem i okablowaniem instalacji przystosowaniem instalacji potrzeba co najmniej kilka tygodni. W tym czasie możesz być pozbawiony ogrzewania lub chłodzenia, a na pewno świeżego powietrza.
http://www.wiejak-knowhow.pl

Klimatyzacja Katowice

Klimatyzacja Katowice
Nasza firma zajmuje się projektowaniem, sprzedażą, montażem i serwisem urządzeń klimatyzacyjnych. Nasza firma oferuje Państwu dobór i dostawę wraz z montażem optymalnej konfiguracji systemów klimatyzacji dostosowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań kierując się następującymi zasadami: - dobór systemu klimatyzacji wykonujemy zgodnie ze sztuką chłodniczą podczas wizji lokalnej którą przeprowadzamy bezpłatnie - nie montujemy urządzeń źle dobranych w stosunku do bilansu cieplego pomieszczenia - gwarantujemy estetykę i najwyższą jakość montażu urządzeń. W związku z powyższym, prosimy naszych klientów o bezpośredni kontakt w celu umówienia się na niezobowiązujące spotkanie. Teren działania - CAŁY Śląsk !!!
http://altus-klima.eu

Zakład Kominiarski Jakub Małmyga

Zakład Kominiarski Jakub Małmyga
Jesteśmy firmą znającą się na swoim fachu, z tradycjami oraz wieloletnim doświadczeniem, co potwierdza zdobyty przez nas tytuł Mistrza Kominiarskiego. Ponadto posiadamy wymagane uprawnienia, udzielamy również gwarancji na wykonane przez nas prace. Oferujemy swoje usługi na terenie Warszawy i Piaseczna. Świadczymy szeroki zakres usług.
http://kominiarz.warszawa.pl

UrbiCMS 2008