Klimatyzacja i wentylacja

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Pompa Ciepła. Zastanawiasz się nad zakupem Pompa Ciepła . Nie wiesz na co zwracać uwagę przy wyborze? Odwiedź naszą stronę - pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.
drukowanie tkanin. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne drukowanie tkanin . Bo najważniejsza jest jakość!
mycie okien na wysokości. Profesjonalne mycie okien na wysokości zapewnią Ci produkty marki Lewi.

Wyszukaj stronę        Serwis AGD Wrocław

Serwis AGD Wrocław
Nasza firma działa na rynku od 1990 roku. W swej kadrze posiadamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają nie tylko fachową wiedzę, ale również wieloletnie doświadczenie w branży chłodniczej. Oferujemy szeroki zakres usług obejmujących serwis i montaż urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych oraz gastronomicznych. Naszymi klientami są zarówno właściciele sklepów, restauracji, hoteli i szkół, jak również osoby prywatne. Firma zajmuje się naprawą takich urządzeń, jak: komory chłodnicze i mroźnicze, lady chłodnicze, szafy chłodnicze, zamrażarki, regały chłodnicze, gastronomiczne szafy chłodnicze, witryny ciastkarskie, pralki, lodówki, zmywarki.
http://serwis-agd.wroclaw.pl

Kominy

Kominy
Wytwórnia Elementów Kominowych TARNAWA ma siedzibę w Tarnowie. Tarnawa jest firmą rodzinną, której specjalizacją jest produkcja kominów stalowych. Tarnawa poleca także usługę malowania proszkowego, frezowania kominów, oraz kontroli drożności kominów.
http://www.tarnawa.com.pl

Systemy sterowania wentylacją

Systemy sterowania wentylacją
Twój komputer na biurku wymieniasz co kilka lat. Rzadko można spotkać w firmach komputery mające więcej niż 5 lat. Komputer sterujący twoją klimatyzacją może mieć już więcej niż 15 lat. Co się stanie jak zacznie się psuć? Na wymianę sterownika Unigyr PRU wraz z jego programowaniem i okablowaniem instalacji przystosowaniem instalacji potrzeba co najmniej kilka tygodni. W tym czasie możesz być pozbawiony ogrzewania lub chłodzenia, a na pewno świeżego powietrza.
http://www.wiejak-knowhow.pl

Klimatyzacja Katowice

Klimatyzacja Katowice
Nasza firma zajmuje się projektowaniem, sprzedażą, montażem i serwisem urządzeń klimatyzacyjnych. Nasza firma oferuje Państwu dobór i dostawę wraz z montażem optymalnej konfiguracji systemów klimatyzacji dostosowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań kierując się następującymi zasadami: - dobór systemu klimatyzacji wykonujemy zgodnie ze sztuką chłodniczą podczas wizji lokalnej którą przeprowadzamy bezpłatnie - nie montujemy urządzeń źle dobranych w stosunku do bilansu cieplego pomieszczenia - gwarantujemy estetykę i najwyższą jakość montażu urządzeń. W związku z powyższym, prosimy naszych klientów o bezpośredni kontakt w celu umówienia się na niezobowiązujące spotkanie. Teren działania - CAŁY Śląsk !!!
http://altus-klima.eu

Zakład Kominiarski Jakub Małmyga

Zakład Kominiarski Jakub Małmyga
Jesteśmy firmą znającą się na swoim fachu, z tradycjami oraz wieloletnim doświadczeniem, co potwierdza zdobyty przez nas tytuł Mistrza Kominiarskiego. Ponadto posiadamy wymagane uprawnienia, udzielamy również gwarancji na wykonane przez nas prace. Oferujemy swoje usługi na terenie Warszawy i Piaseczna. Świadczymy szeroki zakres usług.
http://kominiarz.warszawa.pl

UrbiCMS 2008