Klimatyzacja i wentylacja

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Barbara Olszanska. Barbara Olszanska świadczy usługi takie jak malarstwo, rzeźba, lalkarstwo, batik, rysunki, biżuterię artystyczną.
praca licencjacka. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca licencjacka . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
laboratorium Vetcomplex. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu laboratoryjnej diagnostyki weterynaryjnej. Zapraszamy laboratorium Vetcomplex .

Wyszukaj stronę        Kratki metalowe

Kratki metalowe
O tym, że zainstalowanie odpowiednio działającej wentylacji jest niezmiernie ważną kwestią, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Wystarczy bowiem poczytać wiadomości, które związane są z bezpieczeństwem systemu cyrkulacji powietrza. Brak odpowiedniego ciągu powietrza może być bowiem poważnym zagrożeniem. To powoduje, że o każdego rodzaju kratki wentylacyjne lub kratki kominkowe składające się na system wentylacyjny warto dbać i wybierać takie, które będą rzetelnie i perfekcyjnie przygotowane. Eksperci są zdania, iż najlepiej sprawdzają się wśród wszystkich innych - kratki metalowe, wyprodukowane ze stali nierdzewnej.
http://ladnekratki.pl

Klimatyzacja Świętokrzyskie

Klimatyzacja Świętokrzyskie
Szukacie serwisu urządzeń chłodniczych, klimatyzatorów czy wentylatorów? Już obecnie zapoznajcie się z ofertą spółki Wentech. Pracujemy przede wszystkim na terenie Kielc i województwa świętokrzyskiego. Nasza propozycja obejmuje kompleksowy wyselekcjonowanie, dostawę, a ponadto montaż instalacji, jak i serwis i naprawę. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, działamy kreatywnie zachowując a przy tym przystępne ceny. Już dzisiaj zadzwoń albo odwiedź nas w naszym biurze w Kielcach. Najwyższa jakość czeka na Ciebie. Serdecznie zapraszamy.
http://klimawentech.pl

Wentylatory promieniowe

Wentylatory promieniowe
Firma Tagwent powstała 20 lat temu w dziedzinie instalacji klimatyzacyjno-wentylacyjnych. Specjalnością Tagwentu jest produkcja różnego typu wentylatorów. Są to na przykład wentylatory promieniowe oraz dachowe. Ich mocną stroną jest duża żywotność oraz skuteczność i funkcjonalizm. Do produkcji wentylatorów wykorzystywane są najnowocześniejsze technologie. Tagwent zatrudnia doświadczonych fachowców, dzięki czemu zapewnia wysoką jakość asortymentu.
http://www.tagwent.com.pl

Rekuperacja Warszawa

Rekuperacja Warszawa
W nowoczesnych czasach można powiedzieć z powodzeniem, że nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić w gorące dni życia bez pewnych przedmiotów. Jeżeli w samochodzie lub jakimś pomieszczeniu, w którym często się przebywa jest upał, to niestety trzeba być przygotowanym na rozczarowania. Nie zawsze będzie można się zetknąć z czymś takim jak klimatyzacja w każdym samochodzie albo budynku, w którym będzie się przebywało lub którym będzie się poruszało.
http://www.coolsystem.waw.pl

Freecooling

Freecooling
Przedstawiana firma powstała na początku lat dziewięćdziesiątych jako nieduże rodzinne przedsiębiorstwo. Jednakże w ciągu kilku lat, postęp naszej firmy był tak duży, że teraz istniejemy jako spółka mająca za sobą lata doświadczeń i mnóstwo zadowolonych klientów. Podstawową naszą zaletą jest bardzo dobra kadra pracowników, którzy posiadają przydatną wiedzę z zakresu technik klimatyzacji i stosowanych urządzeń. Nasza firma wyspecjalizowała się w planowaniu i wykonywaniu instalacji chłodniczych oraz klimatyzacji. Jesteśmy wyspecjalizowani w wykonywaniu planów przemysłowych, dla budynków biurowych czy też handlowych. W naszej pracy korzystamy z urządzeń najlepszych firm.
http://www.termster.pl

UrbiCMS 2008