Usługi kurierskie

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
haft komputerowy. Hafciki, haft komputerowy , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
Prace Magisterskie Pisanie za Grosze. Prace Magisterskie Pisanie za Grosze to strzał w dziesiątkę!
Józef Chełmoński. Jeśli jesteś miłośnikiem polskiego malarstwa, na pewno wiesz kim był Józef Chełmoński . Chcesz dowiedzieć się więcej o jego życiu, zapraszam na stronę!

Wyszukaj stronę        Kurier przesyłki Wrocław

Kurier przesyłki Wrocław
Firma trudni się przewożeniem paczek, listów lub innych form przesyłek w obrębie granic państwa. Kurierskie usługi dla zainteresowanych osób z całej Polski, a oddziały spółki mają swoje miejsce w trzech miastach w kraju – we Wrocławiu, w Radomiu oraz w Lublinie. Klienci firmy mogą zamówić przesył paczek za pośrednictwem telefonu, poczty e-mail albo w punkcie w wymienionych miastach. Przesyłka, która zostanie nadana może być sprawdzana w Internecie za pomocą indywidualnie stworzonego systemu. Compass jest firmą, która chce zadbać o osoby, które poszukują niezbyt drogich możliwości związanych z dostarczaniem paczek.
http://compasskurier.pl/

Sendi, czyli tanie paczki do Polski

Sendi, czyli tanie paczki do Polski
Nasza profesjonalna firma kurierska specjalizuje się w transporcie paczek na terenie Polski, Anglii i krajów Unii Europejskiej. Gwarantujemy wysoką jakość obsługi i najniższe ceny na rynku. Jesteśmy terminowi i za każdym razem dostarczamy na czas paczki do Anglii oraz innych miejsc. Naszym klientom oferujemy możliwość zamówienia kuriera przez internet lub biuro obsługi klienta. Transportujemy zarówno standardowe jak i niestandardowe paczki. Staramy się, by w trakcie transportu nie uległy uszkodzeniu, niemniej jednak w cenę nadania każdej z nich wliczone jest ubezpieczenie.
http://sendi.co.uk

Paczka do niemiec - Epaczuszka

Paczka do niemiec - Epaczuszka
Epaczuszka to relatywnie dopiero co założona jednostka, której nadrzędnym zamysłem bywa wykonywanie rzetelnej klasy usług paczek. Za pomocą powiększonej sieci dostawców jednostka ta może zaproponować niższe ceny przewozu a także sprawniejsze wykonanie zlecenia. Dla klientów ze świata biznesu istnieje dodatkowa propozycja podobnie jak dla takich, jacy ekspediują około dziesięć paczek w miesiącu. Zawodowe nastawienie do kontrahenta oraz terminowość to wskaźniki rozpoznawcze spółki Epaczuszka. Pożądane byłoby nadmienić, że przewozy prowadzone są w kraju jak i poza krajem co wielce poszerza chęci kontrahentów.
http://epaczuszka.net

Tani Kurier

Tani Kurier
Firma Tani Kurier jest zawsze tam, gdzie wystąpi potrzeba szybkiego i niezawodnego dostarczenia Twojej paczki. Działamy na terytorium całego kraju. Współpracujemy z innymi, najbardziej docenianymi kurierami. Gwarantujemy miłą obsługę, bez wymogu podpisania długotrwałych umów! Nie lękamy się nietypowych zleceń – dużych gabarytów wysyłek oraz innych Waszych próśb. Wszystkie zlecenia jesteśmy w stanie zrealizować w ciągu jednej doby. Dzwońcie do nas lub kontaktujcie się z nami mailowo. Dołącz do wielu zadowolonych klientów, którzy zdecydowali się powierzyć nam swoją przesyłkę.
http://tani-kurier.net

Ship Center

Ship Center
Ship Center to duża sieć punktów kurierskich zlokalizowanych w wielu miejscach w całym kraju. W punkcie Ship Center można skorzystać z usług wielu operatorów kurierskich. Pełen asortyment możliwości w jednym miejscu - oprócz tego umożliwiamy zamówienie wybranego kuriera do domu i nadanie przesyłki nie wychodząc z domu. Zapraszamy,
http://shipcenter.pl


<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008