Usługi kurierskie

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
druk na płótnie Textileprint. Profesjonalne druk na płótnie Textileprint z wykorzystaniem najnowszych technologii.
Apteki. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Apteki medyczne.
pisanie doktoratu. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie doktoratu to błahostka.

Wyszukaj stronę        Kurier ISKRA - Expresowe Przesyłki

Kurier ISKRA - Expresowe Przesyłki
Zapraszamy do korzystania z expresowych usług kurierskich firmą kurierską ISKRA. Działamy na terenie Częstochowy i okolic. Wszystkie przesyłki traktowane są jako priorytetowe i wiezione są bezpośrednio od nadawcy do odbiorcy w jak najkrótszym czasie. Usługi kurierskie wykonujemy od drzwi do drzwi.
http://www.iskra.czest.pl

Grupa Przewozowa - tani kurier

Grupa Przewozowa - tani kurier
Firma świadczy usługi kurierskie dla wszystkich, bez konieczności podpisywania umów, bez limitów wysłanych paczek, online, na dogodnych warunkach cenowych. Przewozimy paczki, przesyłki kurierem, również za pobraniem. Po dokonaniu formalności online, kurier odbierze przesyłkę i dostarczy ją pod wskazany adres. Paczki dostarczane są fachowo i na czas.
http://www.grupaprzewozowa.pl

TRANStoke

TRANStoke
Transtoke - jestesmy firma transportowa, dzieki której szybko i bezpiecznie, a zarazem tanio, wyslesz swoje przesylki na terenie calej Unii Europejskiej Swiadczymy uslugi transportowe: paczki, przesylki, kurier Motocykle, skutery, sprzet sportowy sprzet AGD, RTV, meble itp. Palety i przesylki gabarytowe do 1,5 tony atrakcyjne ceny bezplatne ubezpieczenie
http://www.transtoke.co.uk

Najtańszy kurier

Najtańszy kurier
Kiedy chcesz nadać przesyłkę kurierem a nie chcesz przepłacać to propozycja firmy Tania Paczuszka jest właśnie dla Ciebie! Dzięki naszej firmie oszczędnie i szybko wyślesz swoją paczkę korzystając z kuriera, jakiego sam możesz wybrać. Osoby prywatne, które nieczęsto przesyłają przesyłki kurierskie nie mają atrakcyjnych rabatów, jakimi dysponuje firma Tania Paczuszka. To właśnie dlatego tak tanio oraz sprawnie wyślesz paczkę za naszym pośrednictwem.
http://www.taniapaczuszka.pl

Tani kurier

Tani kurier
Bardzo często zachodzi potrzeba przesłania większej gabarytowo paczki na drugi koniec kraju. Wówczas warto skorzystać z usług firmy kurierskiej. Shop-e jest taka właśnie firmą, która szybko, bezproblemowo i skutecznie doręcza wszelkie przesyłki nadane przez osoby prywatne bądź firmy. Dzięki Shop-e zapewnisz sobie wiarygodność u adresata, gdyż korzystasz z usług profesjonalistów. Zajrzyj na stronę shope.pl i przekonaj się, dlaczego Shop-e nie ma sobie równych na rynku firm kurierskich i co jeszcze przemawia na korzyść tej firmy
http://www.shope.pl

Turystyka Incentive

Turystyka Incentive
Ekipa wielkich znawców Indonezji w stu procentach zorganizuje wypad pracowników Twojej firmy do Indonezji. Umożliwiamy wylot, zabezpieczenia, hotele, jak również interesujący program wycieczki. Do wszelkiego zlecenia podchodzimy osobno, przez co zawsze dotyka nas coś wielce atrakcyjnego.
http://incentive-indonezja.pl/


<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008