Gastronomia

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Urządzenie do mycia okien Lewi-Polska. Urządzenie do mycia okien Lewi-Polska to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!
e-almatur.pl. e-almatur.pl to biuro turystyczne z myślą o najmłodszych.
prezentacje maturalne ogłoszenia. Przeglądasz strony www, aby znaleźć prezentacje maturalne ogłoszenia . Nie trać czasu, lepiej odwiedź naszą stronę. Otrzymasz wszystkie niezbędne informacje.

Wyszukaj stronę        Donut czyli pączek z dziurką.

Donut czyli pączek z dziurką.
Wśród słodyczy dostępnych w sklepach jednym z bardziej kalorycznym i co za tym idzie lubianym jest pączek. Jest to bardzo popularna przekąska oraz często jadana jako śniadanie. Ilość kalorii jednego pączka jest dużo większa niż sugeruje jego wygląd. Nasza firma chciałaby Państwa przekonać do zamiany tradycyjnych pączków na pyszne mniej kaloryczne pączki z dziurką tzw. donuty lub doonys. Są one super alternatywą dla kalorycznych pączków i polecane szczególnie w Tłusty Czwartek.
http://doonys.pl

HARWIT Wyposażenie gastronomii

HARWIT Wyposażenie gastronomii
Sklep.harwit.pl to sklep internetowy z profesjonalnym wyposażeniem dla gastronomii i restauracji. Nasz sklep z wyposażeniem gastronomii jest prawdziwą gratką dla profesjonalistów. Posiadamy bardzo bogate wyposażenie więc jest w czym wybierać. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz pełne zadowolenia z oferowanych produktów oraz usług.
http://www.sklep.harwit.pl

Systemy gastronomiczne:: Elpro

Systemy gastronomiczne:: Elpro
W naszej ofercie posiadamy aplikacje gastronomiczne dla różnego typu oddziałów gastronomicznych, takich jak bary, puby, restauracje i inne. Programy dla gastronomii posiadają modułową budowę. Każdy taki program można wyposażyć w nowe stanowiska. Naszym odbiorcom chętnie służymy dobrą radą w doborze aplikacji do lokalu. Aby zadbać o bezpieczeńtwo Państwa lokalu prezentujemy w swojej ofercie specjalistyczne systemu monitoringu skutecznie zapobiegające złym incydentom np CCTV - Telewizja przemysłowa to system służący do stałej obserwacji mienia dzięki kamerom zamieszczonym w danym pomieszczeniu.
http://www.elpro.com.pl

torty dla dzieci Kraków

torty dla dzieci Kraków
Krakowskie Wypieki to nowa sieć cukierni w całym Krakowie. Od konkurencja odróżnia nas indywidualne podejście do każdego wypieku - i nie ważne czy jest to ciasto, tort bądź małe ciastko. Jako pierwsza cukiernia na terenie Krakowa posiadającą usługę nazywającą się "foto tort". Usługa ta, polega na umieszczaniu profesjonalną prasą wybranego przez nas zdjęcia na... torcie! Foto tort świetnie spełnia się jako tort komunijny, tort urodzinowy bądź dowolny inny tort okazjonalny.
http://www.krakowskie-wypieki.pl/

Restauracja Białystok

Restauracja Białystok
Restaurant & Bar Cristal / Catering. Białystok. Zapraszamy do odwiedzenia Restaurant & Bar Cristal, gruntowna przemiana jaką przeszliśmy mile zaskoczy Państwa, poczynając od nowoczesnych wnętrz i wyposażenia, a kończąc na orientalnych oraz iberyjskich wpływach kulinarnych. Zarówno tradycjonaliści, jak i osoby poszukujące nowych smaków znajdą tu coś dla siebie. Opierając się na naszej ponad 50-letniej tradycji kulinarnej wzbogaciliśmy wachlarz serwowanych potraw, starając się zaprezentować dania, które będą ekscytować podniebienia nawet najbardziej wyrafinowanych smakoszy. Staramy się by nasze potrawy były kwintesencją smaku. Restauracja Cristal, VIP Bar, Coffee Bar, Oranżeria
http://www.cristal-restaurant.pl

UrbiCMS 2008