Gastronomia

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w eseju - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
pompyciepla.pabianice.pl. Szukasz dobrego i opłacalnego ogrzewania do swojego domu? Wejdź na stronę pompyciepla.pabianice.pl , znajdziesz tam rozwiązania na każdą kieszeń!
Pompa ciepła. Pompa ciepła ? Świetny pomysł na ogrzanie domu czy mieszkania. Oferujemy produkty najlepszych marek w korzystnych cenach.

Wyszukaj stronę        Kurs kelnerski

Kurs kelnerski
Dla tych, którzy marzą o tym by któregoś dnia posiadać swoją własną restaurację lub pub, Krakowska Szkoła Restauratorów przygotowała specjalną ofertę Pre-opening. Na podstawie naszego dotychczasowego doświadczenia specjalnie dla Państwa stworzymy koncepcję lokalu, zajmiemy się kompleksowym nadzorem realizowanego projektu, zadbamy o wyposażenie kuchni oraz baru, stworzymy niepowtarzalne menu, dobierzemy szkolenia dla Państwa pracowników oraz zorganizujemy imprezy związane z otwarciem obiektu i jego promocją. Wyróżnia nas profesjonalizm, kreatywność, doświadczenie oraz pasja.
http://ksr.net.pl

Gessler

Gessler
Magda Gessler to jedna z najwybitniejszych polskich restauratorek i właścicielka kilku restauracji. Znana jest z tego, że bardzo dobrze gotuje i umie stworzyć pracę w każdej kuchni. Magda Gessler produkuje program o rewolucjach w polskich barach, jest również jurorem w jednym z najlepszych programów o gotowaniu w Polsce. Odwiedź oficjalną stronę Magdy Gessler, gdzie odszukasz informację tj.: <a href=?http://www.magdagessler.pl/restauracje.html?>Magda Gessler restauracje</a>, facebook fan page, smaki życia, a ponadto <a href=?http://www.magdagessler.pl/kontakt.html?>Magda Gessler Kontakt</a>. Odwiedź oficjalny internetowy serwis Magdy Gessler!
http://magdagessler.pl

Degustacje win

Degustacje win
Realizujemy fachowe degustacje win najlepszych marek. Nasze kursy prowadzone są przez najlepszych znawców, którzy pomogą zrozumieć tą trudną sztukę. Gwarantujemy kompletny profesjonalizm i doskonałe doznania oraz poznanie najlepszych win.
http://www.pickandtaste.pl

Malownicza restauracja Kraków

Malownicza restauracja Kraków
Restauracja Grube Ryby to znakomite miejsce na imprezy okolicznościowe Kraków jest miastem, gdzie jest niedobór tego wariantu restauracji. Nasza firma GrubeRyby zajmuje się aranżowaniem takich przyjęć okolicznościowych jak na przykład: komunie, wesela, chrzciny, imprezy firmowe. Zapraszamy młode pary do sprawdzenia naszych usług. Sale weselne w Krakowie i okolicach dają dużo do życzenia. Chcemy aby ów dzień był wyjątkowy. Nasza restauracja Grube Ryby znajduje się wewnątrz Pałacu Radziwiłłów.
http://www.gruberyby.pl

Pizzeria Szczecin

Pizzeria Szczecin
Restauracja i pizzeria Santorini w Szczecinie oferuje dania z kuchni tradycyjnej jak i oryginalnej. Nasza restauracja znajduje się w centrum Szczecina, obok Bramy Portowej. Restauracja Santorini to idealne miejsce na spotkania w gronie znajomych czy kolację we dwoje. Oferujemy smaczne dania na ciepło jak i na zimno, sałatki, śniadania i obiady oraz bardzo duży wybór pizzy w lokalu i z dowozem... W lokalu panuje bardzo przyjazna atmosfera, a wystrój utrzymany jest ciekawym klimacie. Dowozimy również pizzę i pozostałe dania do domu i pracy. Charakteryzuje nas także wysoka jakość usług oraz profesjonalna obsługa. Naszą specjalizacją są także usługi cateringowe. Zapewniamy profesjonalną obsługę cateringową imprez, szkoleń, konferencji.
http://santorinibar.pl

UrbiCMS 2008