Gastronomia

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Strony internetowe Poznań. Strony internetowe Poznań
Prace Magisterskie za Grosze. Prace Magisterskie za Grosze to strzał w dziesiątkę!
VetComplex. Nasze labolatorium VetComplex oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną.

Wyszukaj stronę        Pizza na telefon Kraków

Pizza na telefon Kraków
Zapraszamy do prezentowanej restauracji, gdzie możesz spróbować najlepszej pizzy włoskiej w Krakowie, bardzo dobre makarony i wyjątkowe sałatki. Oferujemy menu typowo Włoskie dla wszelkich smakoszy. Nasze dania dowozimy na obszarze Krakowa. Jeśli szukasz pizzy włoskiej zadzwoń do nas!
http://www.tivoli-krakow.pl

Sylwester w górach

Sylwester w górach
Folwark Stara Winiarnia to cudowne miejsce o niespotykanej urodzie. Tu doświadczysz niesamowitego klimatu i magi tego miejsca. Folwark Stara Winnica to hotel z trzema gwiazdkami. Tworzymy przyjęcia, niezwykłe weekendy i biznesowe spotkania. Jesteśmy otwarci na realizację każdej imprezy. To miejsce przyciąga każdego i nie daje się zapomnieć.
http://www.folwarkstarawiniarnia.pl

Degustacja wina

Degustacja wina
Pragniemy Państwu zaprezentować największy sklep stacjonarny z whisky i szampanem w kraju. Na naszej stronie odnajdą Państwo zakładkę oferta, gdzie prezentujemy dużą część naszych artykułów. Można także zaznajomić się z działem galeria, gdzie odnajdą Państwo zdjęcia naszego wnętrza. Jeżeli zaciekawiła Państwa nasza oferta, warto zainteresować się również degustacjami jakie proponujemy. Zapraszamy wszelkich ochotników do odwiedzenia naszego sklepu. Na pewno każdy smakosz odnajdzie tutaj coś dla siebie.
http://wawp.pl

Ginger - zarządzanie restauracją

Ginger - zarządzanie restauracją
Nasz portal gastronomiczny umożliwi Ci zarządzanie kluczowymi obszarami mającymi wpływ na zwiększenie rentowności restauracji oraz umożliwi prowadzenie Twojej restauracji z sukcesem. Ginger to lider branży gastronomicznej w Polsce. System pozwala na zarządzanie restauracją poprzez analizę gustów klientów restauracji, analizę rentowności sprzedawanych potraw, układanie i optymalizację menu, prognozowanie sprzedaży w gastronomii i zapotrzebowania na potrawy oraz koordynację procesu zamówień składników, niezbędnych do przygotowania dań.
http://ginger.net.pl/

Inteligentne mieszkanie łódź B2Bnet

Inteligentne mieszkanie łódź B2Bnet
W ostatnim czasie modne okazują się rozwiązania mające na względzie upraszczanie mieszkania poprzez elektryfikację rzeczy, jakie jeszcze niedawno sterowane były ręcznie. Wobec tego jednostka ta proponuje cykl opcji umożliwiających sterowanie niektórymi systemami praktycznie i na odległość. Przykładem powinna być samoczynna korekta temperatury w mieszkaniu kiedy jego posiadacz bywa w drodze. Tego typu pomysłów jest zatrzęsienie a szczegółowo o nich dowiedzieć się mamy możliwość na witrynie.
http://www.inteligentneapartamenty.pl

Pizza night

Pizza night
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego portalu. W naszym lokalu odnajdziesz smak śródziemnomorskich przypraw i zapach świeżo pieczonej pizzy. Wspaniałe włoskie przysmaki są w stanie zadowolić nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Od lat wybieramy wyłącznie wielokrotnie sprawdzone przepisy, używając najlepszej jakości składników. Atutem lokalu jest wyśmienita, tradycyjna pizza w aż 35 odmianach, a także wiele innych potraw, o czym może przekonać się każdy, kto odwiedzi naszą restaurację. Zapraszamy też do zapoznania się z naszymi aktualnymi promocjami dla studentów i nie tylko!
http://www.starpizza.pl/

UrbiCMS 2008