geodezja

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
VetComplex. Nasze labolatorium VetComplex oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną.
Prace Licencjackie Napisane za Grosze. Prace Licencjackie Napisane za Grosze to oferta dla Ciebie.
praca magisterska. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca magisterska . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!

Wyszukaj stronę        Geodezja Wycena Nieruchomości

Geodezja Wycena Nieruchomości
Jesteśmy firmą z Białegostoku świadczącą usługi z zakresu geodezji oraz wyceny nieruchomości. Działamy na terenie województwa podlaskiego i terenach przyległych sąsiednich województw. Założyciel firmy mgr inż. Zbigniew Piszczatowski od roku 2002 nieprzerwanie pełni funkcję biegłego sądowego z dziedziny geodezji i wyceny nieruchomości. Jeżeli potrzebny jest Ci geodeta lub rzeczoznawca majątkowy - to ZAPOZNAJ SIĘ ZNASZĄ OFERTĄ !
http://www.geodezja-wycena.cba.pl

Geodezja Będzin

Geodezja Będzin
Firma Usługi Geodezyjno-Kartograficzne GEOPOL posiada długoletnie doświadczenie w prowadzeniu działalności geodezyjno-kartograficznej. Przedsiębiorstwo istnieje od 2002 roku. Śląsk to nasz główny zasięg działania. Przedsiębiorstwo dysponuje najnowocześniejszym sprzętem geodezyjnym oraz profesjonalnym oprogramowaniem. Zajmujemy się kompleksową obsługą obiektów małych takich jak domy jednorodzinne a również obiektów przemysłowych. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia witryny firmowej.
http://www.geo-pol.com.pl

Geo-Group. Geodezja, Szkolenia CAD

Geo-Group. Geodezja, Szkolenia CAD
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy - Geo-Group: - GEODEZJA: mapy do celów projektowych, wytyczenia budynków, pomiary powykonawcze i inwentaryzacyjne, podziały, rozgraniczenia nieruchomości i inne, - SZKOLENIA CAD: AutoCAD, Civil 3D, Inventor, Revit. 3ds Max i inne, - OUTSOURCING CAD instalacje, konfiguracje, wdrożenia systemów CAD/CAM
http://www.geo-group.pl

Geodeta Warszawa

Geodeta Warszawa
Geodeta Warszawa - Dzięki naszemu doświadczeniu i dobrej organizacji pracy, zlecone zadania wykonujemy szybko i dokładnie, a naszym głównym celem jest dostarczenie jak najlepszego produktu, w najkrótszym czasie, w korzystnej dla klienta cenie. Wykonujemy głównie mapy zasadnicze, podziały nieruchomości, połączenia i rozgraniczenia działek, mapy numeryczne, inwentaryzacje powykonawcze urządzeń podziemnych i budynków, a także różnorodne, czasami nietypowe pomiary inwentaryzacyjne.
http://www.geodeta-uprawniony.pl

Sklep geodezyjny -Foif

Sklep geodezyjny -Foif
Firma FOIF Polska jako jedyna w kraju oferuje sprzęt geodezyjny: przyrządy, instrumenty i akcesoria geodezyjne spółki Suzhou FOIF. Sklep geodezyjny FOIF para się serwisem oraz sprzedażą takich produktów dla branży geodezyjnej, a dodatkowo budowlanej jak: niwelator, dalmierz, tachimetr czy gps geodezyjny. Przekonaj sie sam, że nasze produkty to gwarancja jakości i zadowolenia. Profesjonalny sprzęt geodezyjny! Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na solidny, wydajny i precyzyjny sprzęt geodezyjny. Wejdź na www.foif.pl.
http://www.foif.net

Geomatix

Geomatix
Wieloletnie wiedzę praktyczną firmy Geomatix pozwala nam oferować najlepszy sprzęt geodezyjny: przyrządy, instrumenty i akcesoria geodezyjne. Precyzja działania, wydajność, a dodatkowo niezawodność to cechy, które wyróżniają nasze niwelatory, dalmierze czy tachimetry. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem instrumentów geodezyjnych marki SOUTH, a ponadto Laserliner w Polsce, a przy tym w osobistej ofercie mamy produkty takich fim jak: NEDO, Leica Geosystems, FPM, Richter czy BMI. Sklep geodezyjny Geomatix zaprasza na stronę internetową WWW.geomatix.com.pl.
http://www.geomatix.com.pl


<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008