Śluby i Wesela

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Kancelaria prawna. Kancelaria prawna oferuje profesjonalną pomoc prawną.
urządzenia czyszczące lewi. Nasze urządzenia czyszczące lewi to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających
Pisanie Referatów. Pisanie Referatów o różnej tematyce. Sprawdź

Wyszukaj stronę        DJ - Wodzirej na Twoje wesele

DJ - Wodzirej na Twoje wesele
Każda uroczystość weselna wymaga innego podejścia, często innej oprawy muzycznej, bowiem różne są upodobania młodej pary i gości weselnych. Jak będzie przygotowany, jak realizowany program muzyczny i pielęgnowany nastrój - takie będą wspomnienia !!! Staram się, by goście weselni bawili się beztrosko, bez względu na wiek, płeć, stan cywilny, stopień pokrewieństwa z parą młodą. Zawsze stawiam na jakość imprez i zawsze dążę, by osoby w niej uczestniczące, wyszły zadowolone, roztańczone i rozśpiewane. Przez te wszystkie lata spędzone za konsoletą, muzyka jest moją pasją, hobby i sposobem na życie, gdzie łącze przyjemne z pożytecznym.
http://www.weselnyhit.pl

Fotografia ślubna i okolicznościowa

Fotografia ślubna i okolicznościowa
Fotografia Ślubna i Okolicznościowa Jesteśmy do Państwa dyspozycji aby zatrzymać dla was wyjątkowe chwile , łzy szczęścia , wzruszenie i radość podczas najważniejszych dni w waszym życiu . Chcemy abyście wyjątkowo często powracali do tych ulotnych momentów mówiąc " pamietasz ...." Fotografia jest naszą pasją , wkładamy w nią całe serce więc zdjęcia ślubne są nietuzinkowe , a do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. W skład oferty wchodzą : -Przygotowania w domu Panny Młodej -Ceremonia w kościele lub USC -Zabawa weselna do oczepin -Sesja plenerowa
http://www.fotogold.pl

Idealny Ślub

Idealny Ślub
Zespół doradców ślubnych Firmy Idealny Ślub Wedding Planners to 8 lat doświadczeń w organizacji ślubów i wesel, zapewniających wyjątkowe i olśniewające uroczystości. Organizując wesele, pragniemy zdjąć z Waszych barków możliwe problemy, z jakimi się spotyka każda Młoda Para oraz ich rodziny. Mamy szeroki wachlarz partnerów z którymi współpracujemy - firm najbardziej godnych zaufania na tym konkurencyjnym rynku. Dokładamy wszelkich starań, aby ten Wielki Dzień stał się spełnieniem Państwa marzeń. Organizujemy śluby w stylach: Romantyczny, Tradycyjny Polski, Angielski, Extravaganza, Amerykański, Studencki oraz oczywiście w Indywidualnym, czyli wedle życzeń i marzeń przyszłych Nowożeńców. Pełna oferta znajduje się na http://www.idealnyslub.pl
http://www.idealnyslub.pl

artystyczna fotografia ślubna

artystyczna fotografia ślubna
"Joanna D’Art" to zespół bielskich fotografików, którzy z pasją i zaangażowaniem wykonują zdjęcia o różnej tematyce, począwszy od fotografii ślubnej oraz plenerowej poprzez rodzinną, studyjno-portretową i reklamową. Zgrany zespół to kilkoro osób, a każda z nich ma swój własny i niepowtarzalny punkt widzenia i inną wrażliwość na piękno. Dzięki temu, powstałe fotografie charakteryzuje różnorodność pod względem ujęć jak i wysoka jakość. Śluby, przyjęcia weselne oraz inne ważne życiowe wydarzenia są zawsze fotografowane przez dwuosobowy team, co daje gwarancję na udane zdjęcia i uchwycenie wszystkich istotnych i ulotnych chwil w niebanalny i ciekawy sposób.
http://fot-art.pl

Artystyczna fotografia ślubna

Artystyczna fotografia ślubna
Artystyczna fotografia ślubna i dzieci - Rodzinny Foto Art zatrzymuje w kadrze magiczne chwile, piękno Par Młodych, emocje i charakter dzieci i ich rodziców. Proponujemy Państwu wyjątkowe sesje fotograficzne dla dzieci i ich rodziców, sesje ciążowe "brzuszek", oraz fotografie ślubów, chrztów, komunii, urodzin i innych ważnych dla Państwa wydarzeń i uroczystości.
http://www.rodzinnyfotoart.pl


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 dalej>UrbiCMS 2008