Biznes

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
http://chatterboty.pl. Strona poświęcona chatterbotom, wejdź i zobacz:http://chatterboty.pl , historia, zastosowanie, sposoby tworzenia, rozmowa z chatterbotem.
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w pisaniu prac - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
Spis aptek. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Spis aptek medyczne.

Wyszukaj stronę        Ocane ryzyka zawodowego, bhp

Ocane ryzyka zawodowego, bhp
Ochrona zatrudnionych jest możliwa tylko, gdy wszystkie elementy, które mogą prowadzić do zagrożenia zostaną określone oraz gdy zostaną ustalone konieczne środki ochronne.Ten przepis musi być sprecyzowany w odniesieniu do czynników dla których ustawodawca opracował szczególne wymagania związanej z nimi oceny ryzyka
http://www.oceny-ryzyka.pl

Meble z drewna tekowego

Meble z drewna tekowego
Propozycja dla wielbicieli spędzania czasu pod gołym niebem ? solidne, wysokiej klasy krzesła, ławki i stoły ogrodowe z drewna egzotycznego. Meble z naszego asortymentu cechuje nadzwyczajna niepodatność na wpływ warunków pogodowych oraz bakterii i grzybów ? dzięki egzotycznemu drewnu tekowemu. Oferujemy całe komplety ogrodowe (krzesła i stół) bądź pojedyncze części (też barek na kółkach, leżaki). Zapraszamy do salonu w Poznaniu.
http://www.teakmeble.pl

Notariusz Poznań

Notariusz Poznań
Przygotowywanie aktów notarialnych, poświadczeń, protestów weksli i czeków, wypisów i odpisów wszelakich pism ? oto kilka z usług kancelarii notarialnej Mikołaja Siennickiego. Biuro reprezentuje kancelarie notarialne znajdujące się na Winogradach w Poznaniu (Os. Na Murawie 12). Cechuje ją kompleksowa i wysokiej jakości obsługa klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych. Gabinet jest czynny w dogodnym dla klienta czasie. Nr tel. (61) 820 54 00.
http://www.notariusz-siennicki.pl

Prawo spadkowe Warszawa

Prawo spadkowe Warszawa
Na stronie Adwokatdominowska.pl zapoznać się można z ofertą czynności adwokackich jakie oferuje Kancelaria Adwokacka Joanny Dominowskiej z Warszawy. W poszczególnych zakładkach zaprezentowane są prace z prawa cywilnego, spadkowego czy też prawa rodzinnego jakie wykonuje adwokat Joanna Dominowska. Kontrahenci znaleźć tam mogą profesjonalną pomoc w obszarach prawnych takich jak alimenty, rozwody, prawo autorskie czy też prawo pracy.
http://www.adwokatdominowska.pl

Jak zostać konsultantką Oriflame

Jak zostać konsultantką Oriflame
Na pytanie jak zostać konsultantką Oriflame odpowiedź najlepiej szukać na Oriklub.com.pl. Są tam zaprezentowane zasady według których można zostać konsultantką Oriflame. Oprócz możliwości zostania konsultantką, Oriflame udostępnia także stanowisko Managera Klubu Oriflame. Osoby rozeznane w branży kosmetycznej, dzięki współpracy z Oriflame, mają sposobność aby w miły sposób łączyć zainteresowania z możliwością uzyskiwania dobrego zarobku.
http://www.oriklub.com.pl

Tłumaczenie z francuskiego

Tłumaczenie z francuskiego
Biuro pisemnych i ustnych tłumaczeń języka francuskiego Supetłumacz posiada solidnie przygotowane zaplecze, w związku z czym jest w stanie sprostać bardzo obszernym projektom. Oferta obejmuje wszelakich dokumentów, od umów po instrukcje obsługi. Wszyscy klienci mogą zamówić bezpłatnie spersonalizowaną wycenę swojego zlecenia na tłumaczenie. Oferta dla klientów prywatnych i firmowych.
http://francais24.pl

UrbiCMS 2008