Biznes

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w licencjacie - http://www.pisaniezagrosze.pl/
wycieczki E-Almatur. Wybierz wycieczki E-Almatur a będziesz zachwycony!
Bruce Lee biografia. Człowiek legenda, mistrz, nauczyciel, filozof: Bruce Lee biografia .

Wyszukaj stronę        Nowe spółki warszawa

Nowe spółki warszawa
Spełniając zadania postawione przed naszą firmą, prezentujemy naszym Klientom bogaty zakres usług, które wszystkie należą do dziedziny ogólnie definiowanego wsparcia działalności gospodarczej. Usługi te to w głównej mierze: sprzedaż nowych spółek, wirtualny sekretariat, wynajem na godziny pomieszczeń konferencyjnych i biurek, tłumaczenia, usługi finansowe, w dziedzinie reklamy oraz informatyczne. Jesteśmy nastawieni na tworzenie długookresowych, stałych relacji z naszymi Klientami. Nigdy nie tracimy z oczu Ich jednostkowych potrzeb i w związku z tym każdorazowo staramy się indywidualnie kształtować składane im propozycje współpracy.
http://e-dzialalnosc.pl

Biurka na godziny

Biurka na godziny
W oddziałach regionalnych naszej firmy (Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice) oferujemy na potrzeby Klientów innowacyjnie wyposażone salki konferencyjne. Istnieje możliwość np. zorganizować spotkanie firmowe, przeprowadzić warsztaty albo rekrutację. Nieduża opłata za godzinę w połączeniu z dostępem do najważanieszych narzędzi pracy (rzutnik cyfrowy, flipchart, Internet bezprzewodowy), a także zaplecza socjalnego, czynią tę propozycję faktycznie zachęcającą. W odróżnieniu od konkurencji, np. hoteli, również udostępniających pomieszczenia konferencyjne, proponujemy na potrzeby naszych Klientów również podstawowe usługi biurowe, jak choćby druk lub skanowanie dokumentów; na życzenie organizujemy im też catering.
http://e-uslugi.org.pl

Gotowe spółki

Gotowe spółki
Jako nieliczni, oferujemy Państwu pełne usługi znacznie ułatwiające prowadzenie własnego przedsiębiorstwa. Nasza szeroka oferta proponuje sprzedaż a także rejestrowanie nowych spółek z o.o. czy też wszelkie usługi wiążące się z zagadnieniem wirtualnego biura. Oferowane przez naszą firmę spółki to firmy, które nigdy nie prowadziły żadnych poczynań finansowych, są zweryfikowane prawnie, wolne od kredytów i całkowicie przygotowane do zarządzania. W obszernej bazie mamy spółki zarejestrowane na przestrzeni kilku lat. Cała operacja transferu zminimalizowane jest do niedługiej wizyty u notariusza, który autoryzuje akt sprzedaży spółki. Wystarczy tylko zadzwonić i umówić się na wybraną godzinę!
http://sprzedam-spolki.pl

Wirtualny adres - Poznań

Wirtualny adres - Poznań
Oferujemy Tobie usługę administrowania wirtualnego sekretariatu na terenie WTC Poznań w atrakcyjnej ofercie cenowej. Zajmiemy się obsługą korespondencji, przyjmiemy Twoich partnerów biznesowych, udzielimy numer telefonu oraz faksu jak również udostępnimy salę spotkań. Wynajmując wirtualne biuro zainwestujesz w swoją firmę a jednocześnie zyskasz na wizerunku firmy dzięki atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta.
http://wirtualneuslugi.pl

Coworking kraków

Coworking kraków
Wirtualny sekretariat to usługa kierowana do szerokiego grona właścicieli firm. Zarazem tych, którzy stoją dopiero na starcie kariery w świecie biznesu, jak i tych z bogatszym czy wręcz dużym doświadczeniem. Jedno ich łączy: sensowne spojrzenie na kwestię efektywnego działania firmy, tzn. zmierzanie do zapewnienia jej potrzebnego zaplecza organizacyjnego i jednocześnie zoptymalizowania przeznaczonych na ten projekt nakładów pieniężnych. Oto, co możemy takim przedsiębiorcom zaoferować: prestiżowy adres do rejestracji działalności w jednym z 5 polskich dużych miast: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowice bądź w Toruniu, przyjmowanie przesyłek pocztowych i przekazywanie ich pod określony uprzednio adres.
http://biura-coworkingowe.com

UrbiCMS 2008