Biznes

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Gotowa praca magisterska. Szukasz pomocy? Gotowa praca magisterska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Lekarze. Spis szpitali, aptek, Lekarze .
Prace Licencjackie Pisanie za Grosze. Prace Licencjackie Pisanie za Grosze to strzał w dziesiątkę!

Wyszukaj stronę        Pomysł na biznes

Pomysł na biznes
MSP.pl to portal, zajmujący się szeroko rozumianą branżą marketingową. Prawdopodobnie jego największym atutem jest wyspecjalizowana oraz fachowa kadra, która w pełni pokazuje idealne rozwiązania dla małych, średnich i dużych firm. Można tu znaleźć artykuły ułatwiające napisanie biznes plan, oraz porady dla tych, którzy jeszcze nie mają pomysłu na firmę. Dodatkowo na stronie www.msp.pl zamieszczone są akty prawne dotyczące firm a także wzory dokumentów potrzebnych do sprawnego funkcjonowania przedsiębiorstwa.
http://msp.pl

biuro rachunkowe Kraków

biuro rachunkowe Kraków
Biuro Księgowe Abakus świadczy pełne usługi w zakresie rachunkowości oraz obsługi kadr i płac zarówno dla podmiotów działających w oparciu o Kodeks Spółek Handlowych, jak i prowadzących działalność gospodarczą, niezależnie od wielkości czy profilu działalności. NAsza firma zapewnia rzetelną i fachową obsługę rachunkowo-księgową, ponosząc pełną odpowiedzialność za swoją pracę.
http://www.abakuskrakow.pl

Palety

Palety
Mako-Drew to firma z 10 letnią tradycją. Zdobyliśmy niezbędne doświadczenie oraz wiedzę, dzięki którym udoskonaliliśmy swoje produkty, aby sprostały wymogom nawet najtrudniejszych zamówień. Spółka jest ponadto znaczącym partnerem koncernów międzynarodowych działających przy SSE MIELEC. Transport naszych produktów może obdyć się przy pomocy: własnej floty spedycyjnej, profesjonalnych przewoźników lub środków transportu kontrahenta. Najpopularniejsze produkty to palety, palety drewniane, skrzyniopalety drewniane, opakowania drewniane na szkło, stojaki drewniane na szkło, kantówka / krawędziak, łata dachowa, obiciówka, dachy drewniane.
http://www.makodrew.pl

Kupno spółki

Kupno spółki
Zakładanie spółek nie jest najbardziej prostym i szybkim procesem. Żeby założyć spółkę trzeba się dużo nachodzić i zebrać mnóstwo potrzebnych dokumentów. Prześledźmy dla przykładu proces zakładania spółki komandytowo-akcyjnej. Musimy przede wszystkim wypełnić specjalne zgłoszenie, które powinno zawierać naszą firmę, siedzibę oraz adres naszej spółki, następnie wartość naszego kapitału zakładowego oraz liczbę i wartość akcji. Następnie podajemy ile mamy akcji uprzywilejowanych oraz rodzaj ich uprzywilejowania.
http://www.dobrespolki.com.pl

Kapusta kiszona i ogórki

Kapusta kiszona i ogórki
Drozdowo to wieś położona nieopodal Parku Krajobrazowego doliny Narwi. Tylko tam, z dala od ulic szybkiego ruchu, siane są warzywa: kapusta i ogórki, które następnie podane są do kiszenia. A. i K. Żochowscy produkcją warzyw zajmują się od 1990 roku, ich doświadczenie oraz fakt, że wyrób rozpoczyna się od posiania ziarna zapewnia stały smak i konsystencję sporządzanych warzyw. Zarówno kapusta, jak i ogórki kwaszone są tylko tradycyjnymi strategiami, czyli użytkując beczek oraz bez żadnych barwników. Rozprowadzanie kwaszonek obejmuje województwo podlaskie.
http://www.warzywakwaszone.pl

UrbiCMS 2008