Biznes

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
animacje dla dzieci kraków. Profesjonalna animacje dla dzieci kraków . Zapraszamy
Pisanie za Grosze. Pisanie za Grosze to najlepsza pomoc w pisaniu prac.
urządzenie do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze urządzenie do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.

Wyszukaj stronę        Wirtualne usługi

Wirtualne usługi
Coworking to optymalna propozycja dla wolnych strzelców oraz miniprzedsiębiorstw, lecz nie tylko, gdyż z jego zalet mogą skorzystać również i firmy bardziej rozwinięte czy nawet duże, którym np. zależy na tym, by tanio utrzymywać swoje przedstawicielstwa w kilku aglomeracjach albo bez przerwy zapewniać swoim pracownikom stanowiska pracy w wielu miejscowościach poza siedzibą główną. Żeby uzyskać więcej informacji o ofercie naszych biur coworkingowych w Warszawie, Krakowie i w Katowicach, wystarczy odwiedzić witrynę: http://biura-coworkingowe.pl.
http://biura-coworkingowe.pl

archiwizacja dokumentów

archiwizacja dokumentów
Logis Archiwizacja- Jesteśmy firmą profesjonalnie zajmującą się archiwizowaniem, przechowywaniem, jednak plus i bezpiecznym niszczeniem dokumentow powierzonych nam za pośrednictwem klienta. Oferujemy pełną obsługę w zakresie dostępności, indeksowania natomiast monitorowania powierzonej nam dokumentacji papierowej. Na tle innych firm wyróżniają nas konkurencyjne ceny oraz wysoka jakość wykonywanych usług.
http://archiwum24.com

Adwokat Kraków

Adwokat Kraków
Moja kancelaria gwarantuje wszystkim klientom szybkie, sprawne a także skuteczne rozwiązania prawne dostosowane do indywidualnych oczekiwań. Świadczymy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców a także osób fizycznych. Zachęcamy do korzystania z naszych usług.
http://www.radca-dlugosz.pl/

Ogłoszenia

Ogłoszenia
Portal poświęcony jest tematyce budowlanej z podziałem na poszczególne kategorie. Osoby fizyczne mogą przeglądać dane firm znajdujące się na portalu oraz zamieszczać dowolną liczbę ogłoszeń o tematyce budowlanej np.: szukam firmy budowlanej. Podział na kategorie ułatwi znalezienie firm lub zamieszczenie ogłoszenia w konkretnej branży, dzięki czemu dana usługa będzie szybciej zrealizowana. Osoby fizyczne po zalogowaniu do Portalu PieknieMieszkam.pl będą mogły dodawać opinie na temat poszczególnych firm. Opinie nie są anonimowe co oznacza, że pod opinią pojawią się prawdziwe dane użytkownika a dana opinia będzie weryfikowana przez firmę pod względem jej autentyczności. Portal dla osób fizycznych jest bezpłatny.
http://www.piekniemieszkam.pl

E-księgarnia

E-księgarnia
Podejmując wyzwanie otworzenia innowacyjnej spółki, nowi businessmeni wkraczają w świat całkiem nowych wyzwań jakie będzie fundował przed nimi świat biznesu. W naszym portalu odwiedzający znajdzie wszystko co pozwoli jego instytucji wyłonić się w internecie. Zacząwszy od aktualności z obszaru finansów, interesu oraz regulacji prawnych powiązanych z prowadzeniem firmy do aktualnych notowań giełdowych oraz kursów dewiz. W sklepie internetowym będą mogli zamówić stronę www która stanie się ich nową wizytówką w sieci a także pakiety promujące bieżącą już stronę w internecie, dzięki czemu możliwi Interesanci będą mogli odkryć ich firmę w internecie.
http://e-mojafirma.pl

UrbiCMS 2008