Biznes

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
forum programistyczne. Zapraszamy na forum programistyczne , najdziesz tutaj wiele informacji na temat programowania.
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze to oferta dla Ciebie.
Kampania produktowa adwords. Kampania produktowa adwords to najlepsza promocja sklepu.

Wyszukaj stronę        Blog o finansowaniu małych firmy

Blog o finansowaniu małych firmy
Serwis o faktoringu czyli finansowaniu przedsiębiorstwa za pomocą posiadanych przez nie wierzytelności. Faktoring poprawia płynność finansową firmy poprzez odblokowanie pieniędzy zablokowanych w wystawionych fakturach. Podstawowe informacje, jakie klient powinien posiadać zanim zdecyduje się na skorzystanie z faktoringu. Ranking firm świadczących usługi faktoringowe. Sprawdź jeśli masz problemy z płatnościami faktur.
http://www.firmafaktoringowa.pl/

banners broker polska

banners broker polska
Internet ma mnóstwo możliwości, wśród nich stwarza szanse do robienia kasy. Jedna z działalności która zapewnia taką możliwość w sieci jest Banners Broker Polska. Jej działalność da się wyrazić w prosty sposób, tanio kupić – drożej zhandlować. Posiada ona pokaźne grono zadowolonych klientów, którzy w dochodzie pasywnym odkryli lukratywne źródło dochodów. Jeśli jesteś chętny zobacz ich stronę już dziś.
http://www.zarabianiezbb.pl

Tajemniczy Klient, Szkolenia

Tajemniczy Klient, Szkolenia
Program [url=http://www.stainer-consulting.com/usl-taj-kl.html]"Tajemniczy Klient"[/url] wynika bezpośrednio z troski o satysfakcję naszych Klientów. Jest jedną z najskuteczniejszych broni w walce z niską jakością obsługi. Zgodnie z naszą misją miarą sukcesu naszej działalności jest stabilna i ciągle umacniana pozycja rynkowa naszych Klientów. Świadczymy wysoce zaawansowane usługi, dostarczające wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Taka orientacja naszych działań gwarantuje naszym Partnerom usługi przemyślane, zaplanowane i realizowane ze 100% zaangażowaniem. Autorska metodyka, najbardziej zaawansowane i praktyczne rozwiązania.
http://www.stainer-consulting.com

Virtuala

Virtuala
Firma Virtuala proponuje usługi biurowe dla osób prowadzących własny interes. Dla każdego kontrahenta preparujemy indywidualną obsługę, tak aby mogli cieszyć się z bezwzględnego komfortu w kwestiach usług sekretarskich. Oferujemy także takie usługi jak: zarządzanie profilami w mediach społecznościowych, copywriting oraz zarządzanie kalendarzem. Warto wspomnieć, że Virtuala to dodatkowo zarządzanie informacją, co pozwala na zlecenie nam następujących usług takich jak: wyszukiwanie informacji w bazach danych oraz wprowadzanie danych do baz danych.
http://www.virtuala.pl

lyoness

lyoness
Firma lyoness permanentnie modyfikuje swoją aktywność i zmienia ją w jeszcze bardziej nowoczesną. W następstwie tego właśnie jej następna wersja - funpage na Facebooku. Dopieszczona w najmniejszych elementach, niezwykle dynamiczna, niesłychanie kolorowa - nic zadziwiającego, że ma już tak wielu fanów. Informacje, nowinki, porady, ciekawostki, dodatkowe promocje, opinie członków - to i dużo więcej odkryjesz na profilu firmy.
http://www.facebook.com/LyonessPL

UrbiCMS 2008