Biznes

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Pisanie Pracy Dyplomowej. Pisanie Pracy Dyplomowej to strzał w dziesiątkę!
malarstwo Olszanska. Wspaniałe, nietuzinkowe obrazy oferuje malarstwo Olszanska .
weterynaryjne - laboratorium. Nasze weterynaryjne - laboratorium oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną. Profesjonalizm to nasze drugie imię.

Wyszukaj stronę        Blog o finansowaniu małych firmy

Blog o finansowaniu małych firmy
Serwis o faktoringu czyli finansowaniu przedsiębiorstwa za pomocą posiadanych przez nie wierzytelności. Faktoring poprawia płynność finansową firmy poprzez odblokowanie pieniędzy zablokowanych w wystawionych fakturach. Podstawowe informacje, jakie klient powinien posiadać zanim zdecyduje się na skorzystanie z faktoringu. Ranking firm świadczących usługi faktoringowe. Sprawdź jeśli masz problemy z płatnościami faktur.
http://www.firmafaktoringowa.pl/

banners broker polska

banners broker polska
Internet ma mnóstwo możliwości, wśród nich stwarza szanse do robienia kasy. Jedna z działalności która zapewnia taką możliwość w sieci jest Banners Broker Polska. Jej działalność da się wyrazić w prosty sposób, tanio kupić – drożej zhandlować. Posiada ona pokaźne grono zadowolonych klientów, którzy w dochodzie pasywnym odkryli lukratywne źródło dochodów. Jeśli jesteś chętny zobacz ich stronę już dziś.
http://www.zarabianiezbb.pl

Tajemniczy Klient, Szkolenia

Tajemniczy Klient, Szkolenia
Program [url=http://www.stainer-consulting.com/usl-taj-kl.html]"Tajemniczy Klient"[/url] wynika bezpośrednio z troski o satysfakcję naszych Klientów. Jest jedną z najskuteczniejszych broni w walce z niską jakością obsługi. Zgodnie z naszą misją miarą sukcesu naszej działalności jest stabilna i ciągle umacniana pozycja rynkowa naszych Klientów. Świadczymy wysoce zaawansowane usługi, dostarczające wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Taka orientacja naszych działań gwarantuje naszym Partnerom usługi przemyślane, zaplanowane i realizowane ze 100% zaangażowaniem. Autorska metodyka, najbardziej zaawansowane i praktyczne rozwiązania.
http://www.stainer-consulting.com

Virtuala

Virtuala
Firma Virtuala proponuje usługi biurowe dla osób prowadzących własny interes. Dla każdego kontrahenta preparujemy indywidualną obsługę, tak aby mogli cieszyć się z bezwzględnego komfortu w kwestiach usług sekretarskich. Oferujemy także takie usługi jak: zarządzanie profilami w mediach społecznościowych, copywriting oraz zarządzanie kalendarzem. Warto wspomnieć, że Virtuala to dodatkowo zarządzanie informacją, co pozwala na zlecenie nam następujących usług takich jak: wyszukiwanie informacji w bazach danych oraz wprowadzanie danych do baz danych.
http://www.virtuala.pl

lyoness

lyoness
Firma lyoness permanentnie modyfikuje swoją aktywność i zmienia ją w jeszcze bardziej nowoczesną. W następstwie tego właśnie jej następna wersja - funpage na Facebooku. Dopieszczona w najmniejszych elementach, niezwykle dynamiczna, niesłychanie kolorowa - nic zadziwiającego, że ma już tak wielu fanów. Informacje, nowinki, porady, ciekawostki, dodatkowe promocje, opinie członków - to i dużo więcej odkryjesz na profilu firmy.
http://www.facebook.com/LyonessPL

UrbiCMS 2008