Biznes

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
E-Almatur. Polecamy biuro podróży E-Almatur .
palacradziejowice.pl. Pragniesz poznać trochę historii, podążać szlakiem wielkich malarzy, koniecznie musisz odwiedzić stronę: palacradziejowice.pl . Zapraszamy
Lee. Legenda sztuk walk Lee .

Wyszukaj stronę        Praca i biznes

Praca i biznes
Strona przeznaczona dla osób rozpoczynających własny biznes lub karierę zawodową. Znajdziesz tutaj m.in. informacje o tym jak jak napisać biznesplan, czym jest strategia firmy, a także zarządzanie w czasie kryzysu i dlaczego warto zainteresować się programami partnerskimi. Druga część tematyczna dotyczy tego gdzie szukać pracy, jak napisać list motywacyjny i CV, w jaki sposób przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.
http://www.pracaibiznes.com

Jak napisać CV

Jak napisać CV
Strona przeznaczona dla osób rozpoczynających karierę zawodową. Znajdziesz tutaj m.in. informacje o tym jak i gdzie szukać pracy, jak napisać list motywacyjny i CV, w jaki sposób przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Dowiesz się również jaka jest różnica pomiędzy CV funkcjonalnym a CV chronologicznym, dostępne są wzory tekstów. Osoba, która zajrzy na stronę będzie wiedziała w jaki sposób przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.
http://www.cvilistmotywacyjny.com

torebki damskie - tunia.pl

torebki damskie - tunia.pl
Nasz sklep internetowy www.tunia.pl oferuje Paniom bogatą i oryginalną kolekcję torebek damskich. Nasze torebki są nie tylko eleganckie i szykowne, ale również poręczne i wygodne. Mając na uwadze fakt, iż torebka pełni nie tylko funkcję praktyczną, ale również ozdobną, dbamy o ciekawe i niebanalne wzornictwo oraz wysoką jakość naszych produktów. Chcemy, aby nasze klientki poczuły się wyjątkowo, mogąc wybrać taką torebkę, która podkreśli zarówno jej strój, jak również i osobowość.
http://www.tunia.pl

Darmowy program do faktur

Darmowy program do faktur
Fakturownia.pl ma do zaoferowania: - bardzo intuicyjny interfejs, umożliwiający wystawienie faktury w 30 sekund, - wysyłanie faktur e-mailem do klienta wprost z programu, - przejrzyste wykresy obrazujące sprzedaż, - cykliczne wystawianie i samodzielne wysyłanie dokumentów księgowych do Klientów, wraz z kopią na skrzynkę mailową, - wszystkie typy dokumentów księgowych, - wystawianie faktur wielojęzycznych (en, de, fr, en/pl, de/pl, fr/pl) i automatyczne przeliczanie waluty wg. kursu NBP.
http://fakturownia.pl/

layonesskat@o2.pl

layonesskat@o2.pl
Na czym polega funkcjonowanie GFF? Ogólnie mówiąc, na ochronie środowiska. Natomiast szczegółowo fundacja tworzy 3 typy projektów. Pierwsze dotyczą firmy Lyoness - polegają na działaniu w granicach firmy i wdrażaniu w niej ekologicznych rozstrzygnięć. Został także skonstruowany kalkulator śladu ekologicznego, aby szacować oddziaływanie na środowisko. Następne projekty dotyczą utrzymywania ochrony środowiska oraz ułatwiania życia ludziom. To w tym miejscu konstruuje się projekty regionalne, podnosi społeczną świadomość ekologiczną, szacuje aktualną emisję, instalując panele wyświetlacza, edukuje ekologicznie dzieci.
http://www.lyoness-gff.org/

UrbiCMS 2008