Biznes

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
haft komputerowy. Hafciki, haft komputerowy , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
Prace Magisterskie Pisanie za Grosze. Prace Magisterskie Pisanie za Grosze to strzał w dziesiątkę!
Józef Chełmoński. Jeśli jesteś miłośnikiem polskiego malarstwa, na pewno wiesz kim był Józef Chełmoński . Chcesz dowiedzieć się więcej o jego życiu, zapraszam na stronę!

Wyszukaj stronę        www.funduszventurecapital.com.pl

www.funduszventurecapital.com.pl
Masz innowacyjne pomysły i chcesz otworzyć własną firmę? Wiadomo, że wiąże się to z znaczną inwestycją. Czy wiesz skąd wziąć na to środki finansowe? Przyda ci się wsparcie jaką jest fundusz venture capital. Wsparcie jaką mogą zaoferować ci doświadczeni inwestorzy i biznesmeni umożliwi na realizację twoich celów. Sprawdź dofinansowania dla młodych przedsiębiorców: www.funduszventurecapital.com.pl. Zobacz jak rozpocząć działalność w biznesie, skąd wziąć fundusze na inwestycje, na naszym poratlu znajdziesz branożowe artykuły i odpowiedzi na nurtujące cię pytania.
http://www.funduszventurecapital.com.pl

PPNT Gdynia

PPNT Gdynia
Pomorski Park Naukowo-Technologiczny to miejsce stworzone dla badaczy, ale również dla biznesmanów zainteresowanych nowymi rozwiązaniami technologicznymi. W Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym znajduje się między innymi Strefa Startup Gdynia, a także Centrum Designu oraz Centrum Innowacje Społeczne. W tym miejscu organizowane są różnorodne interesujące zajęcia twórcze, prelekcje oraz wydarzenia dla różnych grup wiekowych. W gdyńskim PPNT działają specjaliści IT, wynalazcy oraz architekci, jak również liczni nowatorzy. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową.
http://ppnt.pl

Amako Expo

Amako Expo
Przedsiębiorstwo Amako Expo działa na rynku od 2009 roku. Umożliwiamy Państwu całościową obsługę wystawienniczą. Nasze projekty pawilonów targowych zdobyły branżowe wyróżnienia kolejno w 2010, 2012 oraz 2013 roku. Od wielu lat dobieramy sprawdzone rozwiązania targowe. Naszym Klientom posiadającym mniejsze doświadczenie targowe oferujemy kompetentne konsulting i pełne wsparcie. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy realizowany przez nas plan pawilonu był nowoczesny, wydajny i wyróżniał się atrakcyjnym wzornictwem. Wykwalifikowany zespół specjalistów Amako Expo oferuje Państwu kompleksowe doradztwo.
http://www.amakoexpo.pl/

Fundusz vc- biznesplan

Fundusz vc- biznesplan
Zakładasz firmę i nie wiesz skąd wziąć na to fundusze? Jednym z rozwiązań jest fundusz vc. W większości przypadków wszyscy mają dobry pomysł, wspaniały biznesplan, ale boją się podjąć ryzyko. Tu z poradą przychodzi fundusz venture capital, który nie jest pożyczką, a ma możliwość zapewnić ci wymagany kapitał. Możliwe jest to dzięki inwestorom, którzy razem z tobą będą chcieli odnieść finansowy sukces. Sprawdź jak korzystnym rozwiązaniem będzie dla ciebie fundusz vc: www.funduszvc.com.pl.
http://www.funduszvc.com.pl

Systemy ERP dla Twojej firmy.

Systemy ERP dla Twojej firmy.
Proponowane na polskim rynku systemy erp mogą być idealnie dopasowane do preferencji a także zapotrzebowania konkretnej firmy w obszarze zawiadywania dokumentami i informacjami. Są to wyjątkowo fachowe systemy, jakie dopomagają przyspieszyć oraz uprościć szereg procesów w firmie.
http://www.system-erp.eu/

UrbiCMS 2008