Biznes

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
praca magisterska. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca magisterska . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
http://diamond-expert.eu/. Profesjonalna wycena brylantów: http://diamond-expert.eu/ .
olszanska.pl. Pracownia olszanska.pl oferuje piękną i niepowtarzalną biżuterię artystyczną. Zapraszamy do zapoznania się z pracami.

Wyszukaj stronę        Złomowanie samochod

Złomowanie samochod
Skup samochodów Katowice się uzyskiwaniem starych i fetowanych samochodów przeznaczonych do recyklingu, jak i również aut działających technicznie. Skupujemy marki pojazdów, obojętnie od rocznika oraz poziomu technicznego. Sprzedajemy również części wymienialne spośród pozyskanych aut w atrakcyjnych cenach. każde części są całkowicie sprawdzane za sprawą fachowców, jacy oceniają, czy elementy nadają się do dalszej eksploatacji oraz całkowite części mają inkrustowane pochodzenie.
http://oltomax.pl/

Strategia employer branding

Strategia employer branding
Doradztwo i szkolenia HR dotyczą zasobów ludzkich. Pojęcie HR dotyczy indywidualnych pracowników oraz działu organizacji, który zajmuje się rekrutacją, motywowaniem czyli polityką personalną. Natomiast strategia employer branding to działania firmy mające za zadanie kształtowanie firmy postrzeganej jako "pracodawca z wyboru". Miano takiego pracodawcy otrzymują firmy, w których obecni pracownicy mają zagwarantowane atrakcyjne środowisko do rozwoju osobistego. Strategie marketingowe są ważne w każdej firmie. Jest również bardzo ważne, by były one traktowane jako część ogólnej strategii rozwojowej przedsiębiorstwa.
http://brand4business.pl

Tłumaczenia medyczne niemiecki

Tłumaczenia medyczne niemiecki
W naszej ofercie: tłumacz niemieckiego, tłumaczenia medyczne niemiecki, tłumacz niemieckiego Rzeszów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.trojnar-niemiecki.pl
http://www.trojnar-niemiecki.pl

program OCR do skanowania faktur

program OCR do skanowania faktur
Oferujemy dla firm oprogramowanie - Invoice Digitizer do automatycznego rozpoznawania faktur. Program pozwala automatycznie rozpoznawać faktury, weryfikuje dane podatkowe, rejestruje dane podatkowe w systemach ERP/FK Nasi klienci do małe, duże i średnie przedsiębiorstwa. Oprogramowanie jest wyposażone w aplikacje mobilne umożliwiające klientom biur księgowych bezpośrednią rejestrację faktur w systemie biura księgowego i dostęp do bieżących informacji podatkowych.
http://elementia.pl


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 dalej>UrbiCMS 2008