Biznes

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
druk na płótnie Textileprint. Profesjonalne druk na płótnie Textileprint z wykorzystaniem najnowszych technologii.
Apteki. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Apteki medyczne.
pisanie doktoratu. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie doktoratu to błahostka.

Wyszukaj stronę        Dostępność stron, validator

Dostępność stron, validator
Utilitia prezentuje unikatowy na polskim rynku walidator, badający dostępność stron internetowych dla osób niepełnosprawnych, robotów indeksujących i urządzeń mobilnych. Firma Utilitia została powołana przez Fundację Instytut Rozwoju Regionalnego w celu propagowania uniwersalnego projektowania, dostępności i równego dostępu dla wszystkich, ze szczególnym uwzględnieniem specyficznych potrzeb osób niepełnosprawnych. Mamy nadzieję, że walidator Utilitia sprawi, że wykluczenie cyfrowe zmniejszy się, a świadomość twórców stron i serwisów internetowych podniesie się na tyle, by dostępność stała się standardem. Zapraszamy do testowania naszej usługi.
http://www.utilitia.pl

Joanna Heidtman

Joanna Heidtman
Pomoc dotycząca szkoleń biznesowych dla firm, zarządzania zmianą, doradztwa strategicznego oraz kultury organizacji oferowana przez profesjonalistów z długoletnim doświadczeniem w wyżej wymienionych dziedzinach. Indywidualna pomoc i konsultacje w takich dziedzinach jak doradztwo strategiczne, kultura organizacji, szkolenia biznesowe dla firm oraz zarządzanie zmianą. Rozpoznanie problemów jak również wspólne ich rozwiązywanie przez specjalistów z bardzo dużą wiedzą popartą wieloletnim doświadczeniem.
http://businessdoctors.pl

Agencja detektywistyczna Kraków

Agencja detektywistyczna Kraków
Grupa Detektywistyczna RAMM poleca swoje usługi detektywistyczne. Jeśli potrzebny Ci prywatny detektyw, nasza agencja detektywistyczna jest do Twojej dyspozycji. Oferujemy m.in: usługi wywiadowcze w zakresie badania aktualnej sytuacji prawnej i finansowej kontrahenta, sprawdzanie wiarygodności zgłaszanych szkód, ustalanie stanu majątkowego dłużnika dla potrzeb sądowo komorniczych, wywiad gospodarczy, weryfikacja wiarygodności informacji, wykrywanie podsłuchów i ukrytych kamer, a także pomoc w sprawach rodzinnych i wszelkich innych, wymagających dyskrecji i zaufania. Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do kontaktu z naszą agencją detektywistyczną. Nasze biuro znajduje się w centrum Krakowa, przy rondzie Mogilskim.
http://www.gdramm.pl

Konferencje nad morzem

Konferencje nad morzem
Duża propozycja obiektów konferencyjnych i szkoleniowych usatysfakcjonuje szczególnie wymagających. Strona proponuje nie tylko np. w mazowieckim ale także ciekawe propozycje i promocje. Konserwatystów zainteresują obszerne, dobrze wyposażone sale w wygodnej lokalizacji. Ci, którzy potrzebują stworzyć członkom konferencji dodatkowe atrakcje np. dzięki błogiemu relaksowi mogą zorganizować konferencje Spa.
http://www.confero.pl

Kurs GBP

Kurs GBP
Przez zabawę do wiedzy? Ta droga jest najlepsza! Poznaj tajniki inwestowania oraz zacznij zarabiać pieniądze! Na stronie czasnazysk masz dostęp do gry edukacyjnej, która krok po kroku pokaże Ci jak inwestować pieniądze.
http://www.czasnazysk.pl

UrbiCMS 2008