Biznes

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
haft komputerowy. Hafciki, haft komputerowy , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
Prace Magisterskie Pisanie za Grosze. Prace Magisterskie Pisanie za Grosze to strzał w dziesiątkę!
Józef Chełmoński. Jeśli jesteś miłośnikiem polskiego malarstwa, na pewno wiesz kim był Józef Chełmoński . Chcesz dowiedzieć się więcej o jego życiu, zapraszam na stronę!

Wyszukaj stronę        



Audyt elektryczny

Audyt elektryczny
Profesjonalne audyty energetyczne bądź wsparcie w otrzymaniu efektywności energetycznej to świadczenia jakie oferuje przedsiębiorstwo EKOPRODET z Poznania. Działając w myśl swojego motta: Pomagamy oszczędzać energię, fachowcy z poznańskiej firmy realizują audyty elektryczne oraz audyty optymalizacyjne. EKOPRODET w swojej ofercie posiada także białe certyfikaty ? dokumenty konieczne w dziedzinach takich jak budownictwo lub usługi.
http://www.ekoprodet.pl

Koszule męskie

Koszule męskie
Aktualne tendencje w modzie wyjściowej ? to firma Willsoor. W ofercie oficjalnego salonu wirtualnego duży wybór koszul: eleganckie koszule damskie i męskie, koszule wizytowe. U nas znajdziesz koszule na każdą okazję. Rozmaite materiały: wrażenie delikatnego połysku, tkaniny ozdobione rozmaitymi wzorami. Do nich dopasujesz właściwy krawat. Osobną ofertę stanowią wizytowe koszule dla kobiet. Atrakcyjne stawki i rabaty. Komfortowe rodzaje płatności i wysyłki.
http://www.willsoor-shop.pl

Doradztwo dla firm

Doradztwo dla firm
Arena Consulting Group proponuje kompleksowe usługi typu doradztwo dla firm. Swoje usługi kieruje do managerów wyższego szczebla w przedsiębiorstwach, które przechodzą restrukturyzację. Doradcy Arena Consulting Group są specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w pracy na posadach dyrektorskich w działach HRM czy finansowym. Nowatorska usługa FinanCEO dotyczy krótkoterminowego outsourcingu kadry zarządzającej finansami.
http://www.arena-consulting.pl

Inwestycje Elbląg

Inwestycje Elbląg
Samorządy gmin Elbląg oraz Suwałki postanowiły by razem zrealizować specjalny program wpierający rozwój regionów wschodnich. W ramach tych działań przeprowadza się analizy i badania dotyczące potencjału gospodarczego. Przedmiot analiz stanowi turystyka oraz stopień informatyzacji lokalnego społeczeństwa, jako element wspierający konkurencyjność regionu. Celem programu partnerstwa jest przyciągnięcie na nieco zapomniane tereny wschodnie dużych inwestorów krajowych, którzy będą chcieli właśnie w tym miejscu tworzyć własne projekty. Inwestycje Elbląg to szansa na dynamiczny rozwój przedsięwzięć opartych na korzystnym położeniu geograficznym.
http://www.elblag-suwalki.pl/

Certyfikat GOST

Certyfikat GOST
Firmy zainteresowane zdobywaniem rynków w Europie Wschodniej i Azji Środkowej znajdą tu specjalistów z dziedziny marketingu, finansów i prawa, z łatwością poruszających się po rejonach wschodnich i odpowiednio współpracujących z tamtejszymi firmami. Na pomoc mogą liczyć przedstawiciele różnych branż, oczekujący badań na temat zapotrzebowania na dany produkt czy usługę i wsparcia w dopasowaniu sposobu promocji i sprzedaży.
http://www.mika-pl.pl

Rachunkowość Poznań

Rachunkowość Poznań
Wszechstronny obszar usług księgowo ? rachunkowych zapewnia licencjonowane biuro podatkowe z Poznania. Obsługujemy spółki akcyjne firmy w Poznaniu i Śremie. Dzięki oddaniu naszej firmie formalności rachunkowych, uzyskają Państwo wymierne oszczędności. Na rynku z sukcesem funkcjonujemy od 2000 roku. Zadaniem firmy jest perfekcyjne wykonywanie usług księgowych. Jest opcja wykonywania usług w siedzibie firmy.
http://www.da-to.pl





UrbiCMS 2008