Programy

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
forum programistyczne. Zapraszamy na forum programistyczne , najdziesz tutaj wiele informacji na temat programowania.
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze to oferta dla Ciebie.
Kampania produktowa adwords. Kampania produktowa adwords to najlepsza promocja sklepu.

Wyszukaj stronę        Darmowe programy

Darmowe programy
Programy do ściągnięcia za darmo. Na stronie można znaleźć wiele linków do programów udostępnianych za darmo. Bardzo wiele przydatnych narzędzi. Programy z kategorii biurowe, graficzne, edukacyjne, narzędziowe, antywirusowe.
http://programy.o23.pl

Dr.Tax | Programy podatkowe

 Dr.Tax | Programy podatkowe
Produkt Firmy Ringler AG przekonuje swoja funktionalnoscią. Dr.Tax jako rozwiązanie do rozliczeń podatkowych dla osób prywatnych oraz firm oferuje w trakcie roku podatkowego darmowa aktualizację.Kontrola poprawności obliczeń dokonywana jest atomatycznie, obsługa programu jest przejrzyście skonstruowana oraz przyjazna użytkownikowi.Dr.Tax zawiera wszystkie dostępne formularze podatkowe PIT,CIT,NIP, VAT .Program współpracuje z Windows ,Linux ,Mac.
http://www.drtax.pl

Darmowe i otwarte oprogramowanie

Darmowe i otwarte oprogramowanie
Darmowe programy dla Windows, Linux i Mac. Wszystko na licencji freeware oraz otwaretego i wolnego oprogramownia. Bądz legalny!. Ściągaj tylko darmowe programy będące równie dobre co komercyjne oprogrmowanie. Najpopularniejsze darmowe programy do ściągnięcia podzielone na kategorie. Ściągnij programy antywirusowe, biurowe, internetowe, p2p, multimedialne, gry itp.
http://os.ddl2.pl

Pobierz nowe programy

Pobierz nowe programy
Pobierz najlepsze programy oraz gry. Zagraj w gry online. Znajdziesz tutaj nowości z rynku gier i oprogramowania. Skorzystaj z promocji na tanie aplikacje, pobieraj darmowe stare gry oraz najnowsze pliki. Wszystko podzielone jest na czytelne kategorie, co ułatwia wyszukiwanie konkretnej zawartości.
http://pobierzgryprogramy.pl

Gaming World

Gaming World
Nowości ze świata gier - gry komputerowe, recenzje najlepszych tytułów , download ,oprogramowanie zobacz sam! Najnowsze wieści ze świata gier - nowinki, recenzje , download - to jest to!! Batman - Arkham Asylum
http://gamingworld.pl

Komunikator Skype - Voip

Komunikator Skype - Voip
Skype.proste.pl to strona mająca na celu stanie się kompendium wiedzy na temat samego programu i technologii VoIP. Przeznaczona dla laików jak i bardziej zaawansowanych technicznie użytkowników. Na stronie znajduje się wiele działów ( między innymi interesujące artykuły, obszerna pomoc, i wyczerpujące FAQ) i porad dotyczących konfiguracji i bezpieczeństwa połączeń internetowych. Jeśli chcesz wiedzieć w jaki sposób tanio i przyjemnie rozmawiać ze znajomymi przy użyciu komunikatora lub specjalnego sprzętu, to ta strona jest dla Ciebie.
http://skype.proste.pl

Ventrilo 2.1.4 download

Ventrilo 2.1.4 download
Ventrilo 2.1.4 download. Ventrilo 3.0.5 download. Ventrilo jest programem umożliwiającym grupową komunikacje głosową. Program ten jest głównie używany przez ludzi grających w gry online takie jak counter-strike itd. ponieważ cechuje go niewielkie obciążenie procesora oraz łącza internetowego. Jest głównym konkurentem Teamspeak'a.
http://www.ventrilo24.net


<wróć 0 1 2 3 dalej>UrbiCMS 2008