Blogi

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
zabrudzenia fotowoltaiki. zabrudzenia fotowoltaiki
Zabrudzenia fotowoltaiki. Zabrudzenia fotowoltaiki
urządzenia do mycia okien. urządzenia do mycia okien

Wyszukaj stronę        Giełda transportowa

Giełda transportowa
Zapraszamy do poradnika transportowego, który porusza wiele tematów dotyczących transportu począwczy od od informacji podstawowych jak: czym jest licencja na transport międzynarodowy kończąc na tym jak optymalizować wykorzystanie swojej floty korzystając z giełd transportowych. Ponadto znaleźć można na nim artykuły dotyczące całej polskiej branży TSL (od najnowszych wydarzeń, raportów, procedur, wymagań, do przepisów prawnych itp.) oraz jej bezpośredniego wpływu na gospodarkę międzynarodową.
http://poradniktransportowy.pl/

Poradnik przewoźnika online

Poradnik przewoźnika online
Poradnikprzewoznika.pl skupia się na dostarczeniu informacji o sposobach optymalizacji łańcucha dostaw poprzez wykorzystanie najnowszych technologii. Dlatego też można przeczytać tu w szczególności o giełdach transportowych, platformach przetargowych, systemach telematycznych, pozwalających na bieżąco monitorować pozycje pojazdów i reagować na nieprzewidziane sytuacje i innych narzędziach IT wspomagających pracę dysponentów na rynku Spot oraz na rynku zleceń kontraktowych.
http://poradnikprzewoznika.pl/

Portal spedytora

Portal spedytora
Najświeższe doniesienia z rynku to kluczowy aspekt działalności przedsiębiorstw z branży TSL. Każdy z uczestników łańcucha dostaw musi bowiem dysponować odpowiednią i aktualną wiedzą o wydarzeniach, związanych bezpośrednio z tym sektorem gospodarki. Na szczęście z pomocą przychodzi portal poradnikspedytora.pl z którego dowiesz się o tym co w transporcie „piszczy”.
http://poradnikspedytora.pl/

Aktualności - giełdy transportowe

Aktualności - giełdy transportowe
Zapraszamy wszystkich pracowników branży transportowej do zapoznania się z blogiem poświęconym giełdom transportowym. Poradnik gielda-ladunkow.com gwarantuje zarówno newsy, jak i porady eksperckie, ciekawe publikacje, potrzebne i ważne w transporcie drogowym; od spedycji, przez transport po logistykę.
http://gielda-ladunkow.com/

Blog o transporcie europejskim

Blog o transporcie europejskim
Na łamach bloga transporteuropejski.pl można przeczytać np. o szkoleniu przygotowanym przez Centralny Ośrodek Szkoleń ZMPD, dzięki któremu słuchacze dowiedzieli się jak ciąć koszty w transporcie, efektywnym transporcie, czyli poszukiwaniu, planowaniu i realizacji, cenach polis OCS i zakresie ich ochrony, podatku drogowym od samochodów ciężarowych w Wielkiej Brytanii, czy karach dla managerów transportu. Tak fachowo opracowane artykuły przyczyniają się do lepszego postrzegania branży i wzrostu jej konkurencyjności.
http://transporteuropejski.pl/

Giełda frachtowa - poradnik online

Giełda frachtowa - poradnik online
Poradnik o giełdach frachtowych tworzony jest z myślą o wszystkich osobach związanych z branżą TSL oraz czytelnikach, którzy poszukują fachowych informacji z tego zakresu. Dzięki niemu każdy przewoźnik i spedytor zyskuje odpowiednie narzędzie aby zmagać się na co dzień z trudną transportowo-spedycyjno-logistyczną rzeczywistością.
http://www.gieldafrachtowa.pl/

UrbiCMS 2008