Blogi

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
https://www.sklephit.pl. https://www.sklephit.pl
https://energia-kamieni.pl. https://energia-kamieni.pl
https://hurtownia-hat.pl. https://hurtownia-hat.pl

Wyszukaj stronę        Nowe Centrum Łodzi

Nowe Centrum Łodzi
Rada Miasta Łódź podjęła się nadzwyczaj znaczącego projektu, jakim jest przebudowa centrum Łodzi. Projekt nazwano Nowe Centrum Łodzi i w tym momencie jest największym projektem w Europie Środkowej. NCŁ ma stać się punktem zapalnym miasta do jego popularyzacji, stwarzania nowych miejsc pracy oraz rekatywacji życia w tej części Łodzi. W planie inwestycji znajduje się nie tylko to, również budowa dworca Łódź Fabryczna, rewitalizacja pierwszej łódzkiej elektrowni EC1, która przekształći się w ośrodek artystyczno-kulturalno-naukowy. EC1 ma zostać ośrodkiem specjalnej strefy kultury, a najwyższym punktem na ponad 100 hektarowym rejonie, ma zostać Brama Miasta.
http://lodzkaec1.blox.pl

poradykomputerowe.eu

poradykomputerowe.eu
Poszukujesz ciekawej witryny www, która zwróci Ci najbardziej interesujące dane z zakresu komputerów i nowych technologii? Jeśli tak, to nie mogłeś/aś lepiej trafić. Www.poradykomputerowe.eu to serwis komputerowy, gdzie odnaleźć można wiele ciekawych materiałów przedstawiających porady komputerowe. Blog informacyjno-komputerowy zaistniał z myślą o pasjonatach komputerów klasy PC. Opisujemy tutaj różne moduły komputerowe, jak też demonstrujemy krok po kroku jak wymienić np. kartę graficzną czy kartę sieciową w komputerze klasy PC.
http://www.poradykomputerowe.eu

buty do biegania

buty do biegania
Zachęcamy wszystkich do zaznajomienia się z naszym serwisem, który demonstruje jak przystoi intensywnie ćwiczyć, troszczyć się o krzepę, zdrowie i żywot. Nasza witryna internetowa prezentuje niesłychanie sporo, jest to niemal informator dla raczkującego sportowca. Poruszamy elementarny sprzęt do ćwiczeń, przykładowo: buty sportowe, kostium sportsmena, przyrządy do ćwiczeń itd. Z trudem jest szkolić się bez prawidłowego rynsztunku. Na dodatek nasi instruktorzy, jacy umieszczają co niemiara wiarygodnych wpisów o ciekawej problematyce sportowej, wiecznie są do Twojej dyspozycji i sprzyjają kompetentną doradą.
http://adidas.twojwpis.com.pl

Dekoracja wnętrz

Dekoracja wnętrz
Strona, na której znajdziesz inspirujące rozwiązania dla swojego domu lub mieszkania. Jeżeli urządzasz swój dom i nie wiesz jak to zrobić lub masz problem z zabraniem się za malowanie ścian, to zapraszam do czytania artykułów, a z pewnością znajdziesz tu odpowiedź na każdy problem. Prócz tego opisuję również w jakie dekoracyjne elementy warto zaopatrzyć swoje cztery ściany, jakie domowe gadżety mogą się przydać również Tobie oraz jaki sprzęt RTV lub AGD warto zakupić. Staram się przedstawiać wszystko obiektywnie, gdyż ostateczny wybór należy do Ciebie.
http://4sciany.blox.pl

www.farby-kabe.eu

www.farby-kabe.eu
Witaj na stronie z pigmentami kabe. Serwis prezentuje wyselekcjonowane artykuły znanego fabrykanta - firmy Kabe, którego tanie farby nie różnią się szczególnie od najlepszych takich jak na przykład Śnieżka. Znajdziecie tu dane o tym w jaki sposób trzeba przygotować się do pracy z pędzlem w środku mieszkania jak również na zewnątrz. Portal czynny pod linkiem www.farby-kabe.eu to wyjątkowa w swoim rodzaju baza wypróbowanych towarów. Prezentujemy naszym czytelnikom każde rodzaje farb do zastosowania wewnątrz mieszkania jak i na zewnątrz.
http://farby-kabe.eu

UrbiCMS 2008