Oprogramowanie dla firm

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Haft. Hafciarstwo, hafty na odzieży, Haft - Eurohaft.pl
Forum edukacyjne. Szkolne forum, Forum edukacyjne , pomoce naukowe.
prace magisterskie po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak prace magisterskie po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!

Wyszukaj stronę        Agencja interaktywna

Agencja interaktywna
Zapraszamy do odwiedzenia serwisu umożliwiającego pozyskanie informacji na temat oferty oraz działalności firmy, która specjalizuje się w projektowaniu, tworzeniu i wdrażaniu różnego rodzaju rozwiązań internetowych. Wśród nich znajdziemy m.in. systemy i aplikacje dedykowane, elektroniczny obieg faktur i dokumentów oraz serwisy internetowe i platformy e-commerce.
http://ideo.spruz.com/

T-SOFT

T-SOFT
Firma T-SOFT istnieje od początku istnienia gospodarki rynkowej w naszym kraju. Dostarczamy klientom systemy komputerowe, wspomagające zarządzanie. Przeznaczone są dla firm prowadzących księgowość, jak też jednostek budżetowych. W firmie T-SOFT pracują najlepsi specjaliści z różnych dziedzin, od grafików komputerowych do wdrożeniowców. W zakres naszych usług wchodzą nieodpłatne naprawy i telefoniczna bądź mailowa pomoc techniczna. Usługi firmy T-SOFT polecane są przez urzędy miast, jak również prywatne podmioty. Zapraszamy na naszą stronę internetową po dokładniejszy opis naszych usług.
http://www.t-soft.com.pl

Program do faktur w telefonie

Program do faktur w telefonie
Część przedsiębiorców pamięta czasy ręcznego fakturowania. Cały ten proces zajmował mnóstwo czasu. Obecnie tę żmudną czynność zastąpiło oprogramowanie do faktur FakturaLight na komputery i telefony. Dzięki tym zmianom można wystawić fakturę oraz przekazać ją kontrahentowi w niecałą minutę. Jednym z usprawnień jest automatyczne zaciąganie danych kontrahenta krajowego rejestru danych przedsiębiorców na podstawie numeru NIP. Poza tym każdy kontrahent może być automatycznie zapisywany do bazy programu wraz z numerem telefonu oraz kontaktem mailowym, a później wyświetlany w podpowiedziach podczas wpisywania dowolnego ciągu znaków w oknie wystawiania faktury. Nie czekaj, sprawdź. FakturaLight zbuduj własną bazę kontrahentów.
http://fakturalight.pl

Profesjonalne rozwiązania IT

 Profesjonalne rozwiązania IT
Oferujemy kompleksowe wykonanie, wdrożenie i utrzymanie unikatowych systemów informatycznych. Wieloletnia wiedza oraz doświadczenie pozwalają nam na śmiałą realizację nietypowych projektów odznaczających się wykorzystaniem najnowszych trendów Internetu. Od dawna współpracujemy z wieloma instytucjami państwowymi, uczelniami czy podmiotami gospodarczymi prowadzącymi działalność na terenie Europy jak i USA.
http://datamomentum.pl


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 dalej>UrbiCMS 2008