Oprogramowanie dla firm

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Pompa Ciepła. Zastanawiasz się nad zakupem Pompa Ciepła . Nie wiesz na co zwracać uwagę przy wyborze? Odwiedź naszą stronę - pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.
profesjonalne drukowanie tkanin. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne profesjonalne drukowanie tkanin . Bo najważniejsza jest jakość!
mycie okien na wysokości. Profesjonalne mycie okien na wysokości zapewnią Ci produkty marki Lewi.

Wyszukaj stronę        Agencja interaktywna

Agencja interaktywna
Zapraszamy do odwiedzenia serwisu umożliwiającego pozyskanie informacji na temat oferty oraz działalności firmy, która specjalizuje się w projektowaniu, tworzeniu i wdrażaniu różnego rodzaju rozwiązań internetowych. Wśród nich znajdziemy m.in. systemy i aplikacje dedykowane, elektroniczny obieg faktur i dokumentów oraz serwisy internetowe i platformy e-commerce.
http://ideo.spruz.com/

T-SOFT

T-SOFT
Firma T-SOFT istnieje od początku istnienia gospodarki rynkowej w naszym kraju. Dostarczamy klientom systemy komputerowe, wspomagające zarządzanie. Przeznaczone są dla firm prowadzących księgowość, jak też jednostek budżetowych. W firmie T-SOFT pracują najlepsi specjaliści z różnych dziedzin, od grafików komputerowych do wdrożeniowców. W zakres naszych usług wchodzą nieodpłatne naprawy i telefoniczna bądź mailowa pomoc techniczna. Usługi firmy T-SOFT polecane są przez urzędy miast, jak również prywatne podmioty. Zapraszamy na naszą stronę internetową po dokładniejszy opis naszych usług.
http://www.t-soft.com.pl

Program do faktur w telefonie

Program do faktur w telefonie
Część przedsiębiorców pamięta czasy ręcznego fakturowania. Cały ten proces zajmował mnóstwo czasu. Obecnie tę żmudną czynność zastąpiło oprogramowanie do faktur FakturaLight na komputery i telefony. Dzięki tym zmianom można wystawić fakturę oraz przekazać ją kontrahentowi w niecałą minutę. Jednym z usprawnień jest automatyczne zaciąganie danych kontrahenta krajowego rejestru danych przedsiębiorców na podstawie numeru NIP. Poza tym każdy kontrahent może być automatycznie zapisywany do bazy programu wraz z numerem telefonu oraz kontaktem mailowym, a później wyświetlany w podpowiedziach podczas wpisywania dowolnego ciągu znaków w oknie wystawiania faktury. Nie czekaj, sprawdź. FakturaLight zbuduj własną bazę kontrahentów.
http://fakturalight.pl

Profesjonalne rozwiązania IT

 Profesjonalne rozwiązania IT
Oferujemy kompleksowe wykonanie, wdrożenie i utrzymanie unikatowych systemów informatycznych. Wieloletnia wiedza oraz doświadczenie pozwalają nam na śmiałą realizację nietypowych projektów odznaczających się wykorzystaniem najnowszych trendów Internetu. Od dawna współpracujemy z wieloma instytucjami państwowymi, uczelniami czy podmiotami gospodarczymi prowadzącymi działalność na terenie Europy jak i USA.
http://datamomentum.pl


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 dalej>UrbiCMS 2008