Oprogramowanie dla firm

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
animacje dla dzieci kraków. Profesjonalna animacje dla dzieci kraków . Zapraszamy
Pisanie za Grosze. Pisanie za Grosze to najlepsza pomoc w pisaniu prac.
urządzenie do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze urządzenie do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.

Wyszukaj stronę        Subiekt GT - Łódź

Subiekt GT - Łódź
Firma Nelcom wdraża nowoczesne systemy sprzedaży takie jak: Subiekt, Insert, Rachmistrz, Rewizor, Gratyfikant, GT, Sfera dla subiekta, Crystal Reports. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo usługi hostingowe, poczta www, serwis komputerowy, sprzedaż nowych części komputerowych, komputerów oraz urządzeń peryferyjnych. Nasza firma działa na terenie województwa łódzkiego, dojeżdżamy do klientów, lub naprawy wykonujemy online, co bardzo przyspiesza czas usunięcia usterki. Zapraszamy na stronę w celu dokładniejszego zapoznania się z naszą ofertą, odpowiemy na każde Państwa pytanie.
http://subiektserwis.com.pl

Program dla salonów

Program dla salonów
NeoHair to oprogramowanie wspomagające zarządzanie salonem fryzjerskim, spa . Jego główną zaletą jest dostęp do programu online oraz esemesowy system powiadomień umożliwia wysyłanie za pomocą NeoHair przypomnień o wizycie, życzeń imieninowych, informacji o promocjach czy konkursach itp.
http://www.neohair.pl

Rozliczenia z NFZ, mMedica, imed24

Rozliczenia z NFZ, mMedica, imed24
Podstawą naszej działalności jest kompleksowa obsługa informatyczna w jednostkach służby zdrowia. Jesteśmy autoryzowanym partnerem mMedica oraz iMed24. Prowadzimy kompleksowe rozliczenia z NFZ. Działamy na terenie województwa małopolskiego. Naszym celem jest zapewnienie ciągłej pracy systemów informatycznych naszych Klientów, jak również pomoc w rozwoju i udoskonalaniu istniejących rozwiązań. Posiadamy niezbędne doświadczenie we wdrażaniu oprogramowania do obsługi jednostek służby zdrowia oraz przy rozliczeniach z NFZ. Posiadamy również wiedzę na temat programu iMed24.
http://www.g-support.pl

ERP Solution

ERP Solution
Serwis ERP Solution jak sama nazwa wskazuje zajmuje się rozwiązaywaniem problemów związanych z hasłem ERP. Hasło ERP jest już tak bardzo opisane w internecie, więc system nie zajmuje się bezpośrednio samym ERP, lecz jednym z jego pakietów, jakim jest Produkcja. Pakiet Produkcja wspomaga działanie przedsiębiorstwa w każdej fazie jego dziłania, od początku planowania, aż po końcowy produkt. Pakiet Produkcja rozłożony został na meduły, które tworzą ten pakiet. Każdy moduł został rozłozony na szczegóły, tak aby właściciel firmy, mógł dobrać najbardziej odpowiedni moduł dla siebie.
http://erp-solutions.pl

Symantec

Symantec
Comtegra Sp. z o.o., to firma zajmująca się zagadnieniami związanymi z zarządzaniem danymi, która realizuje projekty z zakresu: ciągłości dostępu do danych, zabezpieczenia danych, archiwizacji, procesów ILM/DLM, jak również optymalizacji tych środowisk i procesów. Przez ostatnie lata swojej działalności wypracowaliśmy dorobek, który w obszarze EDM (Enterprise Data Management) jest jednym z najbardziej docenianych w kraju.
http://www.comtegra.pl


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 dalej>UrbiCMS 2008