VoIP

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Mycie fotowoltaiki. Mycie fotowoltaiki (788)
Pisanie pracy z dziennikarstwa. Pisanie pracy z dziennikarstwa (690)
Producent obuwia męskiego. Producent obuwia męskiego (876)

Wyszukaj stronę        Telefony VoIP

Telefony VoIP
Dziś przy pomocy telefonów VoIP możemy się komunikować nie tylko przez internet, ale też przez telefony komórkowe i stacjonarne. Coś, co dla wielu jest dzisiaj oczywiste, jeszcze 10, 15 lat temu było w powijakach i niemal nie do pomyślenia. Telefonia internetowa ma jeszcze wiele przed sobą, ale z pewnością w niedalekiej przyszłości będzie w centrum zainteresowania nie tylko korporacji, ale także zwyczajnych, szarych użytkowników.
http://telefony-voip.pl

Wirtualny fax

Wirtualny fax
Wirtualna centrala actio.pl. Dostarczamy rozwiązania telekomunikacyjne dla domu oraz dla biznesu. Poznaj możliwości centrali PBX. Dzisiaj ciężko o działalność przedsiębiorstwa bez niezawodnej i efektywnej telekomunikacji. Koszty usług telekomunikacyjnych potrafią być czasem znacznym brzemieniem dla finansów niemalże każdej firmy. Zależy Ci na zredukowaniu rachunków telefonicznych jednocześnie zachowując jakość zarezerwowaną dotychczas dla standardowej telefonii stacjonarnej? Pragniesz skorzystać z naszej oferty przy zachowaniu dotychczasowych numerów? Skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się za Ciebie wszystkimi procedurami i umożliwimy przeniesienie obecnych numerów.
http://actio.pl

Bramka Pap2t- www.m7.pl

Bramka Pap2t- www.m7.pl
Strona internetowa pod adresem www.m7.pl oferuje bogaty asortyment produktów z zakresu techniki, elektroniki i multimediów. Jednym z nich jest bramka Pap2t. Urządzenie to jest jedną z najbardziej niezawodnych i sprawdzonych na rynku bramek. Bramka nie posiada blokad i działa z każdym operatorem VoIP, zapewnia posiadanie stacjonarnego telefonu bez abonamentu. Przy podłączeniu do niej np. dwóch telefonów można w tym samym czasie wykonywać niezależne połączenia telefoniczne. W swoim asortymencie sklep posiada również szeroką ofertę produktów wyposażonych w system Android Smart TV. Dzięki takim urządzeniom można w łatwy i szybki sposób przeobrazić zwykły telewizor w nowy inteligentny odbiornik.
http://www.m7.pl

UrbiCMS 2008