Grafika

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
malarstwo Olszanska. Wspaniałe, nietuzinkowe obrazy oferuje malarstwo Olszanska .
weterynaryjne - laboratorium. Nasze weterynaryjne - laboratorium oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną. Profesjonalizm to nasze drugie imię.
prace zaliczeniowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace zaliczeniowe , magisterskie, licencjackie i doktorskie.

Wyszukaj stronę        Dawid Jabłoński, projektowanie

Dawid Jabłoński, projektowanie
Dawid Jabłoński – grafik komputerowy, freelancer, moja specjalnością jest projektowanie graficzne, ogólnie grafika reklamowa w skład której wchodzi kreacja takich elementów jak: logo, plakaty, ulotki, banery reklamowe. Dodatkowo bloger, portfolio znajduje się na stronie dawid.jablonski.in. Cechuje się wysokim profesjonalizmem oraz dyspozycyjnością. Każdego klienta traktuje w sposób wyjątkowy bez względu na wysokość honorarium. Grafiką komputerową zajmuje się od 3 lat, posiadam doświadczenie w zakresie grafiki wektorowej jak i rastrowej. Pracuję na takich programach jak: Adobe Illustrator, Adobe Indesign, Adobe Photoshop, Adobe Dreamweaver. Zapraszam do współpracy.
http://dawid.jablonski.in/

Identyfikacja wizualna | Warszawa

Identyfikacja wizualna | Warszawa
Portfolio prac projektantki i grafika Zofii Wojtach. Zawiera przykładowe prace z rozmaitych dziedzin - m. in. projektowania ux dla stron www i aplikacji mobilnych, grafik, logotypów, a także prac architektonicznych. Zpraszamy do zapoznania się z pracami.
http://zwojtach.com

PixelSet wizualizacje 3d

PixelSet wizualizacje 3d
Jesteśmy agencja interaktywną specjalizującą się w wizualizacji 3d, wizualizacji łazienek, wizualizacji kuchni, animacji 3d, wizualizacji elewacji. wizualizacje architektoniczne są w dzisiejszych czasach wielce godne naszego zainteresowania!Pamiętajmy, iż solidnie wykonane wizualizacje, oczywiście wizualizacja 3d jest najbardziej wskazanym rozwiązaniem, sprawią, że klienci będą dużo chętniej patrzeć na naszą ofertę.
http://www.pixelset.pl

Produkcja filmów 360

Produkcja filmów 360
Naszą pasją jest produkcja filmów 360 oparta na najnowszej rewolucyjnej technologi VR 360 i przy zastosowaniu kamer sferycznych sprzężonych z głowicami obrotowymi. Film sferyczny jest całkowitą nowością w dziedzinie filmu i znakomicie został wykorzystany we współczesnej reklamie. Jest to innowacyjny sposób na obraz twojej firmy, który z pewnością przyciągnie niejednego odbiorcę. Z naszej strony możemy państwu zaoferować realizację spotów reklamowych, filmów korporacyjnych, wirtualnych wycieczek, zdjęć lotniczych, relacji z różnych imprez artystycznych bądź wesel.
http://futurepictures.eu

www.logofabryka.pl

www.logofabryka.pl
Logo Fabryka to zespół twórczych młodych osób. Przygotowujemy emblematy firmowe oraz całościową identyfikację firm. W naszym dossier można odnaleźć wiele prac usatysfakcjonowanych klientów. Zdobyte kwalifikacje pragniemy zużytkować dla Państwa firmy. Do wszystkich projektów podchodzimy osobniczo. Możemy sami coś zasugerować lub dostosować się do wymagań. Cechuje nas otwartość na nowe projekty. Jesteśmy przekonani, że nie należy zaciskać pasa na tworzeniu logo, gdyż ma to wpływ na rozpoznawalność i sukces naszej firmy. Ważne jest to, żeby Państwo wydali rozsądną kwotę i zyskali maksymalnej klasy usługi. Zapraszamy do sprawdzenia naszej witryny i kontaktu przez maila info@logofabryka.pl lub telefonicznie 514991467.
http://www.logofabryka.pl


<wróć 0 1 2 dalej>UrbiCMS 2008