Reklama internetowa

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Barbara Olszanska. Barbara Olszanska świadczy usługi takie jak malarstwo, rzeźba, lalkarstwo, batik, rysunki, biżuterię artystyczną.
praca licencjacka. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca licencjacka . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
laboratorium Vetcomplex. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu laboratoryjnej diagnostyki weterynaryjnej. Zapraszamy laboratorium Vetcomplex .

Wyszukaj stronę        E-marketing, outsourcing marketingu

E-marketing, outsourcing marketingu
Creactivita to Agencja Marketingowa, która w swojej ofercie posiada szereg działań związanych z e-marketingiem i doradztwem. W ramach marketingu internetowego oferujemy reklamę internetową, e-mail marketing, e-pr a także pozycjonowanie stron www. W naszej ofercie znajduje się również usługa outsourcingu marketingu, unikatowa na polskim rynku, skierowana do sektora MSP. Ponadto, oferujemy również drukowane materiały reklamowe i gadżety z nadrukami firmowymi.
http://creactivita.pl

Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne
DOOK to agencja interaktywna typu software house, specjalizująca się w tworzeniu aplikacji mobilnych, stron internetowych oraz aplikacji społecznościowych opartych o Facebooka. Wnikliwie analizujemy potrzeby naszych klientów, by dostarczyć przemyślane i dostosowane produkty. Wykorzystujemy nowoczesne technologie Augmented Reality, Flash czy Ajax. Tworzymy oryginalne, efektywne i efektowne produkty, pamiętając o User-Centered-Design i celach postawionych przez klienta. Zapraszamy do współpracy oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której opisaliśmy dotychczasowe realizacje.
http://dook.pl

e-marketing Kraków

e-marketing Kraków
AdvancedArt.pl to agencja interaktywna z Krakowa. Naszą specjalnością jest identyfikacja wizualna, tworzenie serwisów internetowych, branding i e-marketing. Ponadto wykonujemy kampanie public relations. Znamy i rozumiemy zasady rynku oraz kierujemy się wymaganiami konsumentów. Doświadczenie zdobywaliśmy w rozmaitych projektach, dzięki czemu zachowujemy otwarte umysły i nieprzeciętną kreatywność. Wysoka jakość i niezawodność naszych produktów są fundamentami w Advanced Art.
http://advancedart.pl

Marketing Internetowy

Marketing Internetowy
Wywar Interactive to agencja e-marketingu. Codziennie trudnimy się w pozycjonowaniu. Zajmujemy się tworzeniem kampani AdWords. Działamy też w marketingu społecznościowym, tworząc kampanie reklamowe na facebook, w tym realizujem aplikacje na facebook.
http://wywar.eu

Kampanie reklamowe

Kampanie reklamowe
Marketing w internecie. Pomagamy w uzyskaniu najlepszych efektów marketingowych, zajmujemy się również negocjowaniem warunków zakupu, a ponadto zakupem powierzchni reklamowej dla Twojej firmy. Można powiedzieć, że nasza firma to także broker internetowy. Doradzimy Twojej spółce skuteczne reklamowanie w sieci Internet. Dbamy o to, żeby Twój budżet został użyty w jak najlepszy sposób, dlatego negocjujemy uwarunkowania z wydawcami, oferującymi powierzchnie reklamowe.
http://www.wywarmedia.pl/

Fast4

Fast4
Nowoczesny tryb ekspozycji położenia jest w zasięgu dłoni, wystarczy wykorzystać możliwość, jakie dają wirtualne spacery. Atrakcje, które świadczy wirtualne zwiedzanie są nie do wzgardzenia dla każdej organizacji i postaci prywatnej.
http://www.wirtualne-spacery.com.pl


<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008