Rzemiosło artystyczne

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Pompa ciepła. Pompa ciepła ? Świetny pomysł na ogrzanie domu czy mieszkania. Oferujemy produkty najlepszych marek w korzystnych cenach.
prace doktorskie. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace doktorskie . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
Pomoc w Pisaniu Referatu. Pomoc w Pisaniu Referatu to oferta dla Ciebie.

Wyszukaj stronę        Witraże

Witraże
Jednym z najwybitniejszych malarzy XXI wieku jest Pietraszek Andrzej. Robi on, m. in.: biżuterię indywidualną, witraże, obrazy, i wiele innych. Jest mistrzem w tym zawodzie, dlatego był uznany niejednokrotnie przez klientów. Swoją popularność zyskał, za sprawą bezcennym umiejętnością plastycznym i indywidualnym wyczucia klienta. Artysta umie wydobyć każdy drobny detal, ponieważ bywa perfekcyjny. Należałoby podkreślić, jego plusy, m. in.: cierpliwość, profesjonalizm i wiele innych, jakie idą w parze z zdolnościami, co świadczy o niezwykłości artysty.
http://andrzejpietraszek.pl

Rzeźba Urszula Szymańska

Rzeźba Urszula Szymańska
Urszula Szymańska jest rozpoznawalną artysktką trudniacą się rzeźbiarstwem i sztuka ceramiczną. Zakres wykonywanych dzieł jest duży i obejmuje: tablice, medale, pomniki. Wspomniane dzieła wykonuje ręcznie za pomocą różnorodnych sposobów. Można kupna prac już wykonanych a także zgłaszania zleceń na dzieła o jakiejkolwiek tematyce. Materiały używane do tworzenia są być różne. Oferowane jest także zawodowe doradztwo z dziedziny dzieł sztuki. Na specjalne zamówienie realizacja niepsotykanych form.
http://www.rzezba-ceramika.pl

Muzeum Techniki i Rzemiosła

Muzeum Techniki i Rzemiosła
Muzeum Techniki i Rzemiosła ma na celu zachowanie od zapomnienia i zniszczenia artefaktów związanych z rozwojem techniki i rzemiosła. Bardzo ważną rolę w działaniach podejmowanych przez Muzeum Techniki i Rzemiosła odgrywa działalność edukacyjna oraz naukowo-badawcza. Muzeum Techniki i Rzemiosła stawia na aktywne propagowanie wiedzy i edukację. Naszą ofertę w formie lekcji i warsztatów muzealnych adresujemy szczególnie do dzieci i młodzieży. Główne działy muzeum: Dział Historii Techniki, Dział Rzemiosła, Dział Historii Nauki.
http://technikairzemioslo.pl


<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008