Religia

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
pozycjonowanie stron Łódź. Profesjonalne usługi pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych. Szukasz pozycjonowania strony? Tutaj znajdziesz: pozycjonowanie stron Łódź
wzory prac licencjackich. Dwoisz się i troisz pisząc magisterkę,wpisujesz w wyszukiwarkę wzory prac licencjackich i nic. Nie trać na to czasu i energii. Pomożemy Ci napisać profesjonalną pracę. Zapraszamy
Laboratorium weterynaryjne VETCOMPLEX. Profesjonalne usługi weterynaryjne zarówno dla hodowców zwierząt jak i zwykłych miłośników zwierząt domowych. Laboratorium weterynaryjne VETCOMPLEX zaprasza

Wyszukaj stronę        miłosierny Jezus

miłosierny Jezus
Zapraszam gorąco do modlitwy koronką do Bożego miłosierdzia, gdyż jak obiecał sam Jezus, że nie opuści żadnej z dusz, która z ufnością odda się jego miłosierdziu. Dzięki tej modlitwie zjednasz sobie nie tylko Boga ale i Św. Faustynę gdyż to dzięki niej wypłynie jeśli już nie wypłynęła iskra, o której mówił Jezus. Iskra z Polski.
http://milosiernyjezus.blogspot.com/

Kult maryjny

Kult maryjny
Strona na temat kultu maryjnego w Polsce i na świecie. Znajdziesz tutaj m.in. opisy objawień i sanktuariów maryjnych, wizerunki Matki Boskiej itp. Kult maryjny został w sposób oficjalny uznany już podczas Soboru w Efezie w 431 roku i stopniowo zyskiwał coraz większe rzesze zwolenników i wyznawców na całym świecie. Obecnie odchodzi się od terminu kult maryjny, mówi się raczej o czci Maryi w kulcie chrześcijańskim.
http://www.kultmaryjny.pl

Polskie święta i zwyczaje

Polskie święta i zwyczaje
Strona dotyczy tematyki świąt (i towarzyszących im zwyczajów) obchodzonych w Polsce dawniej, jak również obecnie. Znajdziesz tutaj m.in. artykuły o świętach obchodzonych na terenie Polski, informacje o tym dlaczego obchodzimy jakieś święto, jaka jest jego historia i w jaki sposób przebiega celebrowanie takiej uroczystości. Możesz także zajrzeć do kalendarza świąt na rok 2014.
http://www.swieta.biz.pl

Dom pielgrzyma Częstochowa

Dom pielgrzyma Częstochowa
Towarzystwo Chrystusowe w Częstochowie serdecznie zaprasza wszystkich chcących pogłębić własną wiarę wewnętrzną w tak wyjątkowym miejscu jakim jest Jasnogórskie Sanktuarium. W naszym Domu znajdziesz lokalizacja dla siebie i Twojej grupy na okres pobytu w Częstochowie. Udostępniamy pokoje 1-, 2-, 3- i 5- osobowe. Dopomagamy w zrealizowaniu: dni skupienia, spotkań formacyjnych, rekolekcji, warsztatów oraz dłuższych pobytów zorganizowanych wspólnot takich jak np. Oazy, grupy ministrantów. Wiele młodych par szykujących się do przyjęcia sakramentu małżeństwa też nawiedza nasz Dom Pielgrzyma.
http://www.czestochowa.chrystusowcy.pl/

Srebrne prezenty na chrzest

Srebrne prezenty na chrzest
Srebrna łyżka to bez wątpienia najlepszy podarek na chrzciny. Czemu? Ponieważ jest to podarunek za którym przemawia długa tradycja. Srebrne łyżki dawano z okazji chrztu ponad 500 lat temu. Z upływem lat, ewoluowały w coraz to ładniejsze warianty. Obecnie sektor prezentów na chrzciny jest niemały i przepełniony różnego rodzaju rzeczami. Przytłaczająca większość z nich zupełnie nie odpowiada okazji. Z tej właśnie przyczyny perfekcyjnym wyborem na podarek będzie srebrna łyżeczka. W przyszłości, prezent ten może być impulsem do uzupełnienia reszty srebrnej zastawy. Taki prezent może być wygrawerowany, wedle życzenia klienta.
http://srebrna-lyzeczka.waw.pl

Wiara jest super

Wiara jest super
Blog adresowany do osób, które chcą rozwijać swoją wiarę i zbliżać się do Pana Boga pisany przez wieloletniego Praktyka. Artykuły są obszerne, wyczerpujące temat, i co najważniejsze — autorskie, nie znajdziemy ich nigdzie indziej. Blog jest regularnie aktualizowany i poszerzany o nowe artykuły.
http://wiara-jest-super.blogspot.com

UrbiCMS 2008