Fotografia

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Lekarze. Spis szpitali, aptek, Lekarze .
http://malowanie-poznań.pl. http://malowanie-poznań.pl oferuje usługi remontowe i malarskie.
http://www.lewi-polska.pl/. Na stronie http://www.lewi-polska.pl/ znajdziesz profesjonalne maszyny i urządzenia do mycia.

Wyszukaj stronę        fotografia ślubna wrocław

fotografia ślubna wrocław
Maciej Służenko - fotograf ślubny z Wrocławia. Galeria przedstawiająca zdjęcia ślubne z reportaży weselnych oraz zdjęcia plenerowe w najrozmaitszych zakątków Polski. Najczęściej: Wrocław, Poznań, Zielona Góra, Leszno, Głogów, oraz miasta europejskie: Praga, Drezno, i inne.
http://www.sluzenko.com

Fotograf ślubny

Fotograf ślubny
W życiu każdego człowieka dzień ślubu to jedno z najbardziej ekscytujących momentów w życiu. Każda przyszła para młoda marzy aby właśnie ten dzień był niesamowitym przeżyciem a wspomnienia z nim powiązane towarzyszyły im do kresu życia nie jedynie w ich rozumach ale również na ślubnych zdjęciach. Jeżeli chcą Państwo przywołać wspomnienia, spowodować, że czas na sekundę się cofnie, gdy będziecie oglądali swoje ślubne zdjęcia po latach to zapraszam do skorzystania z moich usług. Nazywam się Arkadiusz Kubiak, zajmuje się zawodowym wykonywaniem zdjęć ślubnych w takich miejscowościach jak Warszawa bądź Poznań. Zapraszam do odwiedzenia mojej witryny www.fotoskarb.pl gdzie znajdą Państwo zdjęcia wykonane przez moją osobę.
http://www.fotoskarb.pl

Albumy Net Pl - Sklep Internetowy

Albumy Net Pl - Sklep Internetowy
Zdjęcia są wspaniałą pamiątką, a także sposobem na utrwalenie najważniejszych momentów z naszego życia. Zamawiając album fotograficzny w sklepie internetowym Albumy Net Pl zachwycicie wszystkich zdjęciami w oryginalnej i niepowtarzalnej oprawie, dzięki czemu z uśmiechem na twarzy będziecie wspominać najpiękniejsze chwile w gronie rodziny i przyjaciół. Szukasz niepowtarzalnej pamiątki? Utrwal najpiękniejsze chwile życia w albumach zakupionynych w naszym sklepie.
http://www.albumy.net.pl

Fotografia reklamowa - Artur Strąk

Fotografia reklamowa - Artur Strąk
Oprócz normalnych sesji fotograficznych w naszym studiu realizujemy zlecenia polegające na przeniesieniu naszego studia do wnętrz klientów. Realizacja zdjęć u klienta to nie tylko większa elastyczność naszej firmy ale i możliwość realizacji zleceń we wnętrzach klienta. Dla klientów zainteresowanych posiadaniem własnych zdjęć ilustracyjnych proponujemy realizacje projektu ?Jeden dzień z życia firmy? usługa ta polega na uchwyceniu na zdjęciach ludzi w ważnych dla firmy miejscach oraz podczas wykonywania typowych zajęć. Zdjęcia takie to wymarzony materiał zarówno dla działu handlowego, marketingu jak i dla działu HR.
http://www.jasnia.pl

video-foto-kris, wideofilmowanie

video-foto-kris, wideofilmowanie
Realizujemy zlecenia na film - wesele, ślub, studniówka, komunia, koncerty, spoty reklamowe, filmowanie na zlecenie. Podchodzimy indywidualnie do każdego zleceniodawcy. Profesjonalny sprzęt - kamery studyjne oraz reporterskie. Statywy naramienne, stabilizatory obrazu. Ciekawe pomysły na plener. Trzy pakiety do wyboru. Polecamy trzech fotografów, sześciu wodzirejów, trzy zespoły, trzy domy weselne, kwiaciarnie, limuzyny, itp. Zapraszamy na nasza stronę internetową, znajdziesz tam nasze filmy, nadruki, cennik, opinie naszych zadowolonych klientów. W kwestii polecanych firm prosimy o kontakt telefoniczny lub na e-maila. Dane kontaktowe znajdziecie Państwo w formularzu kontaktowym.
http://www.video-foto-kris.pl

UrbiCMS 2008