Portale muzyczne

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
wycieczki E-Almatur. Wybierz wycieczki E-Almatur a będziesz zachwycony!
Bruce Lee biografia. Człowiek legenda, mistrz, nauczyciel, filozof: Bruce Lee biografia .
Haft. Hafciarstwo, hafty na odzieży, Haft - Eurohaft.pl

Wyszukaj stronę        Program disco polo

Program disco polo
Portal disco polo strony internetowej Disco Bandżo to zasób zgromadzonych informacji o zespołach wystepujących na scenie muzyki tanecznej w czasach współczesnych. Dzięki temu portalowi i programowi, dowiesz się wiele ciekawych informacji, które dzieją się wokół obecnie grających grupach oraz ich poczynaniach. Będziesz mógł w każdej chwili zobaczyć najnowszy zrealizowany teledysk nie tylko na stronie, ale i w programie telewizyjnym, posłuchać świeżo wydanej mp3, którą pobierzesz bezpośrednio z naszej witryny, dopiero po bezpłatnym zarejestrowaniu się jako użytkownik i fan tego programu. Chcesz sprawdzić naszą rzetelność? Wejdź na stronę i sam ją oceń!
http://www.discobandzo.pl

Portal muzyczny o zespole Green Day

Portal muzyczny o zespole Green Day
Green Day? A co to za zespół? Pewnie sporo osób nie wie kto to i co to za zespół i jaką muzykę gra. Mam dla tych jednostek dobrą wiadomość - możecie tą grupę poznać lepiej, a to wszystko za sprawą koncertu, który odbędzie się już w czerwcu. Green Day to grupa która tworzy muzykę Punk Rockową, ale również Rock Alternatywny i inne gatunki, ściśle powiązane z Rockiem. Green Day gra już od 1987 roku i ciągle wciąż tworzy kolejne płyty (ma ich 15, nie licząc komplikacji oraz albumów koncertowych a także zdobywa wciąż nowe nagrody.
http://greendaypolska.pl

Forum o Green Day i muzyku Tre Cool

Forum o Green Day i muzyku Tre Cool
Wiele osób z Was może wie co to grupa Green Day. Ci co nie do końca wiedzą, pośpieszam z tłumaczeniem. Jest to Punk Rockowy zespół, który śpiewa także rock alternatywny i inne odmiany muzyki, dokładnie związane z rockiem. Ich piosenki są pełne, utwory są pełne, muzyka jest pełna radości i energii. Wszystko to sprawia, że GD jest chętnie słuchany wszędzie, a dzisiaj może zdobyć monstrualną chmarę wielbicieli także w Polsce.
http://forum.greendaypolska.pl

teledyski

teledyski
Muzzo.pl – serwis muzyków i ich fanów, znajdziesz tu gwiazdy list przebojów i niszowych artystów. Pragniesz podzielić się osobistą twórczością, założyć fanklub, interesują Cię newsy o ulubionych wokalistach? Dzięki kalendarium występów i imprez muzycznych w Twojej okolicy, zaplanujesz swój wolny czas.
http://muzzo.pl

Najlepsze filmy youtube

Najlepsze filmy youtube
Siądź powoli. Zrelaksuj się a także oddychaj pomaleńku. Zachwilę dowiesz się o stronie, o której nawet nie marzyłeś Niniejsza strona na zawsze odmieni twoje życie i twój codzienny humor. Przedstawiamy Wam BeTube.pl, czyli jedyny taki portal w naszym kraju (oraz na świecie jeszcze). Znajdziesz tam najlepsze, najoryginalniejsze i najfaj
http://betube.pl

Recenzje blu-ray

Recenzje blu-ray
KoneserzyKina.pl to jakiś z niewielu takich blogów w Polsce. Pokazujemy na nim recenzje, najświeższe informacje oraz nieznane rozrywki o filmach. Dowiesz się u nas m.in czy dany film jest właściwy obejrzenia. A prawdopodobnie nie warto zdecydowanie na niego iść? Właśnie na naszym blogu KoneserzyKina.pl o tym wszystkim się dowiesz.
http://koneserzykina.pl

UrbiCMS 2008