Zespół na wesele

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Gotowa praca magisterska. Szukasz pomocy? Gotowa praca magisterska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Lekarze. Spis szpitali, aptek, Lekarze .
Prace Licencjackie Pisanie za Grosze. Prace Licencjackie Pisanie za Grosze to strzał w dziesiątkę!

Wyszukaj stronę        Kapela góralska

Kapela góralska
Szukając dobrej kapeli na wesele, zastanów się nad zatrudnieniem kapeli góralskiej. Dobra kapela góralska da Ci pewność, że Twoi goście będą bawić się świetnie. Profesjonalna kapela góralska składa się z kilku instrumentów, takich jak skrzypce, altówka czy harmonia, dopełnieniem których jest wokalista.
http://poznajtatry.pl

Zespół muzyczny na wesele,

Zespół muzyczny na wesele,
Zespół muzyczny Fraglesi zajmuje się kompleksową obsługą muzyczną dowolnych realizacji. Domeną zespołu Fraglesi jest oprawa muzyczna bankietów, imprez firmowych, okolicznościowych, wesel i koncertów. Nasi klienci to przede wszystkim firmy, instytucje, grupy zorganizowane oraz klienci indywidualni.
http://www.zespolfraglesi.pl

Zespół na wesele Bazar

Zespół na wesele Bazar
Bogaty repertuar, damski i męski wokal, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie zostawią w Twojej pamięci niezapomniane wrażenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie http://www.zespolnawesele.eu. Nasze atuty to duże doświadczenie repertuar dopasowany do potrzeb klienta. Jesteśmy zespołem muzycznym, grającym muzykę taneczno-rozrywkową. Oferujemy Państwu pełną oprawę muzyczną wszelkich imprez tanecznych: wesel, bankietów, studniówek, festynów, imprez rodzinnych itp.
http://www.zespolnawesele.eu

DJ Olsztyn

DJ Olsztyn
Zapewniamy obsługę muzyczną wszelkiego rodzaju imprez: wesela, poprawiny, bankiety/imprezy dla firm, studniówki, sylwester, bale karnawałowe, imprezy urodzinowe, festyny. Do każdej imprezy podchodzę profesjonalnie i z zaangażowaniem. Spotykam się wcześniej ze zleceniodawcą i ustalamy repertuar muzyczny oraz konkursy i zabawy. Podpisując ze mną umowę, mają Państwo pewność, że imprezę poprowadzę osobiście, a nie inna wysłana przeze mnie osoba. Dobry DJ to połowa sukcesu udanej imprezy - dlatego warto powierzyć te usługi doświadczonemu DJ-owi - jestem do Państwa dyspozycji.
http://dj-mazury.pl

Zespoły muzyczne

Zespoły muzyczne
EKG Band to grupa składający się z pięciu muzyków, których połączyła wspólna pasja. Posiadamy wieloletnie doświadczeniu w obsłudze imprez urodzinowych, wyjątkowych wieczorków tanecznych, jubileuszy oraz koncertów plenerowych. Występowaliśmy na największych imprezach organizowanych na terenie całej Polski. Współpracowaliśmy z wieloma wybitnymi gwiazdami tj. Anna Maria Jopek i Jerzy Połomski. Dysponujemy własnym, wysokiej jakości sprzętem estradowym. W swojej bogatej ofercie posiadamy zarówno utwory coverowe, jak i własne kompozycje autorskie.
http://ekgband.pl

Slaskie wesele z AdamsBand

Slaskie wesele z AdamsBand
Kapela AdamsBand to kwartet muzyczny założony przez zawodowych muzyków zajmujących się występowaniem na różnych tanecznych imprezach. Stosunkowo duży skład zespołu można zmniejszyć do trzech lub dwóch osób by obniżyć koszty wynajęcia zespołu. W skład zespołu wchodzi dwóch wokalistów, którzy również są konferansjerami, saksofoniste i gitarzyste. Wszyscy muzycy naszej kapeli to ludzie z wyobraźnią muzyczną oraz doświadczeniem muzycznym. Ogromne doświadczenie jak i wysokiej klasy sprzęt muzyczny to poważne atuty kapeli. Wyjątkowo dobrze rozbudowany zakres utworów, a przy tym wielka ilość zabaw i atrakcji powodują że występ zespołu zaciekawi gości i zawsze dostosowany jest do wymagań gosci.
http://www.adamsband.pl

UrbiCMS 2008