Zespół na wesele

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Lee. Legenda sztuk walk Lee .
Hafty. Profesjonalny Hafty komputerowy.
Gotowa praca magisterska. Szukasz pomocy? Gotowa praca magisterska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Wyszukaj stronę        Matador zespoły weselne

Matador zespoły weselne
Zespół weselny Matador proponuje Państwu perfekcyjną oprawę muzyczną imprez o różnorodnym charakterze m.in. imprez firmowych, okolicznościowych i eventów i wesel. Nasza grupa muzyczna to idealny wybór na wesele -zapewniamy własne nagłośnienie, oświetlenie oraz szereg gier i zabaw towarzyskich idealnych na przyjęcia weselne. Zachecamy do odwiedzenia strony internetowej zespołu oraz kontaktu.
http://www.zespolmatador.pl/

Zespół weselny Konin

Zespół weselny Konin
Zespół weselny Konin Esus5 oferuje swoim klientom z Konina i okolic profesjonalną obsługę muzyczną wesel - zespół specjalizuje się w wykonywaniu muzyki rozrywkowej na żywo, utworach muzyki pop i disco, ale jego repertuar jest tak szeroki, że niemalże każdy znajdzie w nim odpowiedni dla siebie rytm muzyczny. Zespół tworzą młodzi i uzdolnieni muzycy, realizujący zamówienia na muzykę weselną, a także koncerty plenerowe, obsługę studniówek, dożynek, bankietów.
http://esus5.pl


<wróć 0 1 2 3 dalej>UrbiCMS 2008