Dowcipy

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
pisanie pracy licencjackiej. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie pracy licencjackiej to błahostka.
urządzenia czyszczące. Profesjonalnie urządzenia czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.
Esej za Grosze. Esej za Grosze to oferta dla Ciebie.

Wyszukaj stronę        Mistrzowie

Mistrzowie
Zapraszamy do serwisu mistrzowie.org, gdzie znaleźć można mnóstwo dowcipnych zdjęć z komentarzem, tzw. memów. Możesz się także zarejestrować i samodzielnie wrzucać ciekawe rzeczy znalezione w sieci. Zapraszamy.
http://mistrzowie.org/user/Djenka

Fabryka memów

Fabryka memów
Zapraszamy do serwisu fabrykamemow.pl. Memy to najpopularniejsza ostatnio w internecie forma satyry, najczęściej jest to zdjęcie jakiejś postaci lub wydarzenia opatrzone jakimś dowcipnym komentarzem. Zapraszamy.
http://fabrykamemow.pl/user/Inspirello

Śmieszne obrazki

Śmieszne obrazki
Serwis wykresy, to miejsce w internecie, gdzie znaleźć można dowcipy obrazkowe zaprezentowane w formie wykresów. Wystarczy się zarejestrować by samodzielnie współtworzyć ten serwis. Zapraszamy.
http://wykresy.pl/user/Inspirello

Hurtownia śmiesznych rzeczy

Hurtownia śmiesznych rzeczy
Śmieszna hurtownia internetowa Artiko pełna różnorodnych prezentów i upominków. Śmieszne prezenty na 18 urodziny. Duży wybór pomysłowych prezentów na 40 urodziny. Różne prezenty i upominki na 50 urodziny. Szeroki wybór upominków dla emeryta, na ślub, dzień kobiet, dzień babci i dzień dziadka. Odlotowe gadżety i niecenzuralne gry. Śmieszne akcesoria na wieczór panieński i kawalerski.
http://artiko.com.pl


<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008