Imprezy, eventy

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
okulista Radosław Żywalewski. Profesjonalny okulista Radosław Żywalewski z wieloletnią praktyką zaprasza.
Projektowanie stron Poznań. Projektowanie stron Poznań
Prace Licencjackie i Magisterskie za Grosze. Oferujemy Prace Licencjackie i Magisterskie za Grosze . Zapraszamy

Wyszukaj stronę        Segway

Segway
Pikniki samochodowe organizowane przez Fabrykę - Siły Wody Ognia to spotkania, które są chętnie polecane. Można tu nie tylko wydzierżawiać pojazdy terenowe, lecz także symulatory samochodowe. Dobry symulator jazdy naprawdę działa na wyobraźnię. Zasiadanie w nim to rajdowa szkoła jazdy i zarazem bezwarunkowe bezpieczeństwo. Symulator wyścigów to szansa na zaznanie niesamowitych wrażeń.
http://imprezy-rajdowe.com.pl

Integracja dla firm

Integracja dla firm
Codzienna rutyna w pracy bezspornie nie ułatwia integrację. Już od dawna wiadomo jak istotną rolę odgrywa pozytywna atmosfera w pracy. Do tego w znaczącym stopniu mogą przyczynić się imprezy firmowe Warszawa i imprezy integracyjne Wrocław. Firma Fabryka Siły Wody Ognia urządza najróżniejszego rodzaju imprezy tematyczne tj. paintball, sushi czy też szkolenia team building, które w kolosalnym stopniu budują zespół i kontakty pomiędzy pracownikami.
http://www.fswo.pl

Clubbing w twoim mieście

Clubbing w twoim mieście
Portal imprezisko.pl to portal o Clubbingu, w którym możesz zasięgnąć informacji dotyczących najbliższych imprez w twojej okolicy. Jest to Portal, w której oprócz muzycznych wiadomości, sprawdzimy też co się dzieje w świecie teatru, kina czy np. w muzeach. Znajdziesz tu obszerne informacje o impezach i dyskotekach, które znajdują się w twojej okolicy. Możesz też pomóc w tworzeniu tej strony poprzez dodawanie imprez o jakich my nie wiemy. Nie zabraknie również spisu polskich klubów i dyskotek. Zapraszamy do wspólnej zabawy, bo muzyka to wolność.
http://imprezisko.pl

Agencja artystyczna Poznań

Agencja artystyczna Poznań
We współczesnych czasach zupełnie nie ma już konieczności, aby wychodzić z przytulnego mieszkania, aby zakupić bilety teatralne czy na koncert. Dzięki usługom naszej spółki zarówno kiedy chodzi o znakomite koncerty, jak i teatr Poznań to miejsce, które poleca w tej kwestii bogaty asortyment usługowy dla wszystkich. Polecamy kupno biletów w sieci, jak również organizację koncertów, oryginalnych imprez firmowych, nagrywanie teledysków oraz wiele więcej. Jednym słowem – kiedy kwestią są imprezy kulturalne Poznań to miejsce warte polecenia!
http://www.sollus.pl

Urodziny dla dziecka

Urodziny dla dziecka
Najlepsze przedsiębiorstwo Mały Inżynier poleca urodziny dla dzieci – Poznań to miasto, w którym się je organizuje. Dla każdego malucha szalenie ważne jest to, aby kształtowało swoje pasje, z tego powodu firma proponuje imprezy dla dzieci, które obfitują w najrozmaitsze rozrywki. Imprezy Dla Dzieci Warszawa Mały Inżynier są kierowane nade wszystko do dzieci zainteresowanych dziedzinami ścisłymi. Dzięki imprezie – Mały Chemik, warto przetransportować się w bajkowy świat chemii. Podczas imprezy najmłodsi starają się wcielić w rolę badaczy. Pozostałe informacje są na stronie online.
http://www.edukacyjneurodziny.pl

UrbiCMS 2008