Imprezy, eventy

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
haft komputerowy. Hafciki, haft komputerowy , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
Prace Magisterskie Pisanie za Grosze. Prace Magisterskie Pisanie za Grosze to strzał w dziesiątkę!
Tegola. Tegola oferuje najwyższej jakości pokrycia dachowe.

Wyszukaj stronę        Integracja dla firm Poznań

Integracja dla firm Poznań
Decydując się na wybór oferty, jaką przedstawia Agencja Eventowa Poznań (Kornel-wachowiak.pl), ma się gwarancję bardzo dobrej rozrywki. Ta firma posiada niezwykle duże doświadczenie w świadczeniach typu "organizacja imprez integracyjnych Poznań" czy "organizacja pikników Poznań". Biorąc pod uwagę wszystkie życzenia kontrahentów, w każdej sytuacji planowana jest specjalna oferta. Dopracowana w najdrobniejszych częściach, zapewni wyjątkowe chwile uczestnikom imprez kameralnych, jak i pikników plenerowych.
http://www.kornel-wachowiak.pl

Degustacja whiskey

Degustacja whiskey
Jesteśmy legalnym stowarzyszeniem, które zrzesza ludzi z pasją do najdoskonalszych alkoholi jakim jest whisky. Opisywane stowarzyszenie działa już od kilku lat i ma ogromne doświadczenie, jak również wiedzę na temat najbardziej znanych whisky. Jeżeli pragniesz wiedzieć więcej, wejdź na naszą stronę www.
http://www.cata.pl

Wynajem pojazdów Segway

Wynajem pojazdów Segway
Szukasz niezwykłego pomysłu na spędzenie urlopu? Chciałabyś znaleźć nowe opcje rozrywki? Mamy coś idealnego dla Ciebie – symulatory samochodowe! Wklikaj w Google określenie takie jak „symulatory wynajem” albo „akademia bezpiecznej jazdy”, odwiedź niniejszy portal online, by przekonać się, jak świetnie można spędzać czas wynajmując segway lub wybierając dostarczane przez nas samochody rajdowe czy buggy. Jeżeli bierzesz pod uwagę możliwą karierę rajdową lub zwyczajnie chciałbyś Poczuć potężne emocje, które gwarantuje przejażdżka napędzaną na cztery koła bryką – skorzystaj z propozycji, którą dostarcza nasza Rajdowa Szkoła Jazdy – będziesz zadowolony! Zapraszamy!
http://www.imprezy-rajdowe.com

Kręgielnia Kometa

Kręgielnia Kometa
Kręgielnia Kometa w Legnicy wkręca do zabawy w ich lokalu. Oprócz, w rzeczy samej, kręgli można tam zagrać także w bilard, oraz (elektronicznego darta. Kręgielnia posiada szeroki wachlarz ofert i sal - każdą w innym stylu, z powodu czego jest w stanie urządzać imprezy okolicznościowe takie jak przyjęcia, wesela czy stypy. Oferta wyznaczona jest ponadto do firm, które mają możliwość przygotowywać uczty i imprezy firmowe. W kręgielni można często liczyć na zniżki dla studentów i recinstów, natomiast co czwartek reżyserowane jest karaoke - a pośród śpiewaków losowane są nagrody. Zapraszam na zabawę w Kręgielni Komenta w Legnicy.
http://kregielnialegnica.pl

elektroniczny paintball wynajem

elektroniczny paintball wynajem
Jako pierwsi w Polsce prezentujemy popularny system karabinów na podczerwień. Do tej pory uczestniczyliśmy w ponad tysiącu imprez, przez co nabraliśmy doświadczenia niezbędnego do wykonywania powierzonych nam zadań. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie, dbamy również o właściwy dobór kadry. Nasza firma już od dziesięciu lat umila czas dorosłym i dzieciom podczas wyjazdów integracyjnych, akcji promocyjnych, pikników i festynów.
http://www.laserowypaintball.pl/

UrbiCMS 2008