Imprezy, eventy

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Google Shopping. Google Shopping to najlepsza promocja sklepu.
Kancelaria Pabianice - http://www.kancelariabartuzel.pl. Najlepszą pomoc prawną oferuje Kancelaria Pabianice - http://www.kancelariabartuzel.pl .
maszyny czyszczące. Profesjonalnie maszyny czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.

Wyszukaj stronę        Zwariowane rowery

Zwariowane rowery
ZWARIOWANE ROWERY to kapitalna atrakcja na eventy oraz imprezy plenerowe. Nasze zabawy i dziwne rowery dostarczą Twoim klientom całe mnóstwo rozrywki i sporą dawkę pozytywnej i zwariowanej energii. Na terenie eventu przygotujemy kapitalne stanowisko, które wyposażone będzie m.in. w wiele różnych niekonwencjonalnych rowerów. Rower przeciwskrętny (zwany również pijanym rowerem), rower o dwóch kierownicach, mini bike, torqway, symulator jazdy na rowerze i energorowery - to dopiero początek. Najśmieszniejsze jest to, że opanowanie jazdy tymi pojazdami nie jest łatwe. Rower przeciwskrętny skręca tam gdzie sam chce. Pijany rower oraz rower o dwóch kierownicach to zwariowane i dziwne pojazdy.
http://www.zwariowanerowery.pl

O!Polish Boys - dj Wrocław

O!Polish Boys - dj Wrocław
Szukasz zawodowych DJ’ów i wodzirejów? Twoje poszukiwania dobiegły końca! Od wielu lat zajmujemy się oprawą imprez różnego rodzaju – od standardowych wesel i balów maturalnych, po imprezy organizowane dla pracowników zakładów pracy. Jesteśmy zawodowymi wodzirejami, których łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz poczucie humoru sprawia, że każde wydarzenie, które poprowadzimy, to niezapomniana zabawa! Nasz DJ to prawdziwy znawca muzyki, który wie, jakie piosenki najlepiej rozruszają towarzystwo. Dysponujemy najlepszym sprzętem nagłaśniającym oraz oświetleniowym.
http://www.opolish.pl

Zespół muzyczny Showmuse.

Zespół muzyczny Showmuse.
Grupa muzyczna wykonująca największe przeboje światowej i polskiej muzyki. Kapela na wesele, Zespół muzyczny na studniówki, na przyjęcia ślubne oraz na bale czy imprezy okolicznościowe. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Showmuse to idealny wybór. Posiadamy bardzo szeroki i niepowtarzalny repertuar, począwszy od najnowszych przebojów muzyki rozrywkowej i rockowej w oryginalnych - naszych aranżacjach, a skończywszy na przebojach minionej epoki (blok RETRO).
http://www.showmuse.pl

Tworzenie wyjazdu integracyjnego

Tworzenie wyjazdu integracyjnego
Nasza agencja zajmuje się kompleksową organizacją eventów. Organizacja wyjazdu integracyjnego jest ciekawym procesem, w którym świetnie odnajduje się Sunset Event. Ciekawe pomysły, gry i zabawy będą przyjęte z zadowoleniem nie tylko przez gości pikników rodzinnych. W naszej firmie pikniki rodzinne organizowane są w ścisłej współpracy z klientem np. urzędem miasta, firmą. W trakcie pikników rodzinnych wykorzystujemy dmuchaną zjeżdżalnię. Dmuchana zjeżdżalnia ma 6 metrów wysokości i świetnie nadaje się do realizacji animacji dla dzieci. Nasi animatorzy mają wiele ciekawych pomysłów zabaw dla dzieci. Piknik firmowy oraz organizacja safety day to idealne zadanie dla doświadczonej agencji eventowej z Wrocławia.
http://sunsetevent.pl

ZWARIOWANE ROWERY

ZWARIOWANE ROWERY
ZWARIOWANE ROWERY to niesamowita atrakcja na imprezy i pikniki rodzinne. Nasze zabawy i rowerowe miasteczko ruchu drogowego dostarczą Twoim klientom całe mnóstwo radości i sporą porcję pozytywnej i zwariowanej energii. W czasie eventu rowerowego ustawiamy wypasione miejsce, które wyposażone będzie m.in. bicykl. Rower przeciwskrętny (zwany również pijanym rowerem), rower o dwóch kierownicach, mini bike, torqway, symulator jazdy na rowerze i energorowery - to tylko początek. Najfajniejsze jest to, że opanowanie jazdy tymi pojazdami nie jest łatwe. Rower przeciwskrętny skręca tam gdzie chce. Pijany rower oraz rower o dwóch kierownicach to zwariowane i dziwne rowery.
http://zwariowanerowery.pl

UrbiCMS 2008