Telewizja internetowa

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
gotowa praca dyplomowa. Do obrony pozostało niewiele czasu, czas biegnie nieubłaganie, przydałaby się gotowa praca dyplomowa . Jesteśmy do Twojej dysi 24 h na dobę!
urządzenia czyszczące lewi. Nasze urządzenia czyszczące lewi to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających
optyk Białystok. Profesjonalny optyk Białystok z wieloletnią praktyką zaprasza.

Wyszukaj stronę        Telewizja Online

Telewizja Online
Strona poświęcona telewizji. Na stronie można oglądać wiele kanałów telewizji online.Stację z kanałami informacyjnymi, sportowymi, muzycznymi, polskie oraz kanały dla dzieci. Zapraszamy.
http://telewizjaonline.info

Darmowa polska TV online

Darmowa polska TV online
Strona poświęcona telewizji przez internet. Na stronie można oglądać wiele kanałów online. Stację z kanałami polskimi m. in. Polsat, TV Polonia, TVN Gra, FLY TV, Podróże TV, ITV, Biznes, TVWP.
http://polska.telewizjaonline.info

Filmy online

Filmy online
W ostatnim czasie w sieci ukazały się strony pozwalające na oglądanie [url=http://www.kino.pecetowiec.pl/categories/15/Seriale]seriale online[/url], tak: online. Portale zezwalają na oglądanie całych sezonów. Seriale telewizyjne, jakie ukazują się w telewizji w wielu sytuacjach uzupełniane są do sieci przez zapaleńców a następnie można odtwarzać seriale on-line na wortalach takich jak na przykład Kino.Pecetowiec.pl gdzie znajduje się nadzwyczaj dużo najlepszych seriali tv, a ponadto seriali animowanych i [url=http://www.kino.pecetowiec.pl]filmy online[/url]. Niedawno wszyscy ludzie preferują oglądać Dr.House sezon 7, a ponadto Walking Dead serial o zombie. Polecamy każdemu taką formę rozrywki multimedialnej.
http://www.kino.pecetowiec.pl

Program telewizyjny

Program telewizyjny
Interesuje Cię telewizyjny rozkład jazdy na najbliższe dni za pośrednictwem sieci? Proponujemy precyzyjny program telewizyjny, dla wszystkich najbardziej popularnych polskich i zagranicznych kanałów TV, dostępny 24 godziny na dobę. Korzystając z proponowanej strony nie ma potrzeby, byś chodził po program telewizyjny do kiosku, przeznaczając na niego pieniądze. Cały program TV jest bowiem udostępniany na naszej witrynie www. Oferujemy pełną czytelność, wariant dopasowania listy kanałów, które najbardziej Cię interesują. Udostępniamy ponadto przydatne opisy większości programów, realizowanych na najbardziej popularnych stacjach.
http://programtvonline.pl

Program tv

Program tv
Internetowy program telewizyjny w INTERIA.PL - znajdziesz tutaj program na najbliższe dni, dowiesz się co będzie można zobaczyć w telewizji. Możesz szybko i łatwo odszukać Twój ulubiony rodzaj programów telewizyjnych informacyjne, seriale, filmy czy sport. Przy każdym serialu czy filmie, znajdziesz jego dokładny opis. Jednym ruchem dowiesz się, co będzie dzisiaj wieczorem w telewizji. Możesz stworzyć listę swoich indywidualnych programów, dzięki czemu bez problemu, można sprawdzić co aktualnie wyświetlane jest w telewizji. Najnowsze zagraniczne filmy i seriale tylko tutaj sprawdzisz, kiedy wyjdzie kolejny odcinek Twojego ulubionego serialu.
http://programtv.interia.pl

program tv

program tv
Porta popularnego magazynu "Teletydzień". Przedstawia program telewizyjny dla 338 stacji telewizyjnych na czas 2 tygodni. Programy telewizyjne skatalogowane są na konkretne kategorie, np. serialowe, sportowe, dokumentalne dla łatwiejszego wyszukiwania informacji o konkretnym programie. Co więcej reklamy programów na stronie głównej zawierają propozycje na atrakcyjny wieczorny seans. Oprócz programu tv dostępne są jeszcze zakładki, takie jak "Hity" - najlepsze filmy tygodnia wraz z krótkim opisem, "Gwiazdy" - artykuły informacje dotyczące idoli, "Ciekawostki"- plotki rozmaite.
http://www.teletydzien.pl

UrbiCMS 2008