Sutasz

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
http://www.zywalewski.pl/. Zapraszamy do naszego gabinetu okulistycznego, który znajdą Państwo pod adresem: http://www.zywalewski.pl/ .
Praca Licencjacka za Grosze. Praca Licencjacka za Grosze to strzał w dziesiątkę!
http://www.animatorka-urodziny.com/. Profesjonalna http://www.animatorka-urodziny.com/ . Zapraszamy

Wyszukaj stronę        



Sutasz

Sutasz
Zapraszam na bloga, na którym prezentuję piękną biżuterię wykonywaną w technice sutasz. Pokazuje jak samodzielnie tworzyć, swoje prace, ale także prace innych twórców, którzy mnie inspirują. Zapraszam na bloga.
http://pasja-sutasz.blogspot.com

Sutasz

Sutasz
Zapraszam na biżuteryjnego bloga, na którym prezentowane są prace wykonywane w technice haftu sutasz. Mnóstwo cenny rad dotyczących tworzenia oraz prace z całego świata, jako źródło inspiracji. Zapraszamy.
http://kolorowysutasz.blox.pl

Sutasz

Sutasz
Zapraszamy na bloga biżuteryjnego, na którym znajdziemy mnóstwo informacji dotyczących tworzenia metodą sutasz. Autorka prezentuje swoje prace, ale także sutasz artystów, których podziwia. Zapraszamy.
http://zakrecony-sutasz.blog.onet.pl

Sutasz

Sutasz
Zapraszamy na oryginalnego bloga projektantki biżuterii sutasz. Na blogu Djenki, obok pięknie i kolorowej biżuterii znaleźć można tutoriale video, w których pokazuje jak samodzielnie można tworzyć metodą haftu sutasz. Zapraszamy.
http://djenkowo.blogspot.com

Biżuteria sutasz

Biżuteria sutasz
Sutasz, to technika rękodzielnicza, dzięki której można tworzyć oryginalną i niepowtarzalną biżuterię. Zapraszam na bloga, który prezentuje technikę sutasz w jej najróżniejszych aspektach. Zapraszam.
http://haft-sutasz.blogspot.com





UrbiCMS 2008