Sutasz

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
maszyny do mycia Lewi. maszyny do mycia Lewi to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!
Praca Magisterska Pisanie za Grosze. Praca Magisterska Pisanie za Grosze to oferta dla Ciebie.
Busy Polska-Dania. Profesjonalne przewozy z busami: Busy Polska-Dania - WOMA BUS

Wyszukaj stronę        Sutasz

Sutasz
Zapraszam na bloga, na którym prezentuję piękną biżuterię wykonywaną w technice sutasz. Pokazuje jak samodzielnie tworzyć, swoje prace, ale także prace innych twórców, którzy mnie inspirują. Zapraszam na bloga.
http://pasja-sutasz.blogspot.com

Sutasz

Sutasz
Zapraszam na biżuteryjnego bloga, na którym prezentowane są prace wykonywane w technice haftu sutasz. Mnóstwo cenny rad dotyczących tworzenia oraz prace z całego świata, jako źródło inspiracji. Zapraszamy.
http://kolorowysutasz.blox.pl

Sutasz

Sutasz
Zapraszamy na bloga biżuteryjnego, na którym znajdziemy mnóstwo informacji dotyczących tworzenia metodą sutasz. Autorka prezentuje swoje prace, ale także sutasz artystów, których podziwia. Zapraszamy.
http://zakrecony-sutasz.blog.onet.pl

Sutasz

Sutasz
Zapraszamy na oryginalnego bloga projektantki biżuterii sutasz. Na blogu Djenki, obok pięknie i kolorowej biżuterii znaleźć można tutoriale video, w których pokazuje jak samodzielnie można tworzyć metodą haftu sutasz. Zapraszamy.
http://djenkowo.blogspot.com

Biżuteria sutasz

Biżuteria sutasz
Sutasz, to technika rękodzielnicza, dzięki której można tworzyć oryginalną i niepowtarzalną biżuterię. Zapraszam na bloga, który prezentuje technikę sutasz w jej najróżniejszych aspektach. Zapraszam.
http://haft-sutasz.blogspot.com

UrbiCMS 2008