hotele

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
E-Almatur. Polecamy biuro podróży E-Almatur .
palacradziejowice.pl. Pragniesz poznać trochę historii, podążać szlakiem wielkich malarzy, koniecznie musisz odwiedzić stronę: palacradziejowice.pl . Zapraszamy
Lee. Legenda sztuk walk Lee .

Wyszukaj stronę        Hotele Kraków

Hotele Kraków
Kraków ma kilka zabytków wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO i jest najpopularniejszym miejscem Polski. Kto chce skorzystać z jego oferty, powinniśmy zarezerwować hotele Kraków, co najwygodniej zrobimy przez serwis Poltrip.pl.
http://www.poltrip.pl/szukaj/?query=Krak%C3%B3w&region=&category=&no_term=on&online=on&question=on

Hotele Gdańsk

Hotele Gdańsk
Gdańsk jest dobrym pomysłem na urlop w lecie lub zimie. W tym miejscu odnajdziemy dużo atrakcji i pereł architektury, które spodobają się każdemu. Zamówienie przez Poltrip.pl hotele Gdańsk pomoże nam na pewno w poznawaniu miast.
http://www.poltrip.pl/przewodnik/hotele-gdansk,1_1700.html

Hotele Wrocław

Hotele Wrocław
Wrocław to miasto rozwijające się szybko i prężnie. Zabytki, atrakcje turystyczne, wydarzenia kulturalne to tylko niektóre rzeczy, które może nam oferować Wrocław. Miasto jest lubiane przez turystów, dlatego z chęcią przybywają tu, rezerwując hotele Wrocław przez portal Poltrip.pl.
http://www.poltrip.pl/przewodnik/hotele-wroclaw,1_1703.html

Hotele Zakopane

Hotele Zakopane
Stolica zimowa Polski to miasto chętnie odwiedzane przez większość turystów. Różnych atrakcji i zabytków jest tu całkiem sporo. Okoliczne tereny zachwycają również pięknymi widokami. Wystarczy tylko zabukować wcześniej hotele Zakopane przez Poltrip.pl i przyjechać tutaj.
http://www.poltrip.pl/szukaj/?query=Zakopane&region=&category=&no_term=on&online=on&question=on

Wesela Szczecin

Wesela Szczecin
Aranżacja wesel ? Szczecin i okolice. Polecamy wygodne noclegi w Myśliborzu. Prowadzony przez nas hotel w Myśliborzu oferuje szeroką gamę usług w zakresie organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych, firmowych, integracyjnych, spotkań biznesowych oraz tym podobnych. Proponujemy klimatyzowany hotel, gwarantujący relaksujący wypoczynek dla ciała i dla ducha. Oferujemy świetne warunki, ciszę i spokój, a także miłą atmosferę.
http://www.pensjonatmysliborz.pl

hotele w górach, szkolenia

hotele w górach, szkolenia
Serdecznie zapraszamy do hotelu Bavaria w Wiśle. Dysponujemy jedynym w regionie, wykutym w skale klubem Pieczara idealnie nadającym się do organizacji imprez integracyjnych i okolicznościowych. Gwarantujemy, iż pozostaną one na długo w pamięci uczestników. Cały obiekt jest wykończony artystycznymi dziełami twórców ludowych, co nadaje hotelowi niepowtarzalny klimat. Hotel znajduje się nad samą rzeką niedaleko centrum Wisły. Nasza restauracja jest słynna z dań kuchni bawarskiej, regionalnej jak i południowo-europejskiej. Organizujemy również szkolenia i konferencje - dysponujemy trzema w pełni wyposażonymi salami: duża sala alpejska, salka widokowa oraz mini meeting. Zapraszamy
http://www.bavaria.pl

UrbiCMS 2008