hotele

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Surowce zielarskie. Zapraszamy na stronę firmy Vitamix. Przetwarzanie surowców zielarskich, Surowce zielarskie , surowce zielarskie.
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w eseju - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
pompyciepla.pabianice.pl. Szukasz dobrego i opłacalnego ogrzewania do swojego domu? Wejdź na stronę pompyciepla.pabianice.pl , znajdziesz tam rozwiązania na każdą kieszeń!

Wyszukaj stronę        Hotele pod Poznaniem Delicjusz

Hotele pod Poznaniem Delicjusz
Delicjusz to pierwszorzędne centrum szkoleniowo-hotelowe znajdujące się w Poznaniu. Nie licząc usług hotelowych zajmujemy się organizacją wesel. Dysponujemy salami mieszczącymi istotnie masę gości. Dwadzieścia pięć lat zaangażowania w organizację balów weselnych na terenie Delicjusza wywołuje, że raz po raz są to coraz piękniejsze uroczystości. W naszym centrum hotelowo-konferencyjnym dochodzą do skutku również różne spotkania biznesowe.
http://www.delicjusz.pl

hotel w Poznaniu

hotel w Poznaniu
Miasto Poznań jest metropolią turystyki na terenie Wielkopolski. Multum podróżników zapuszcza się do niniejszego miasta by poznać jego zwyczaje a także zobaczyć jego znane zabytki. Powinno się w tej chwili polecić, każdemu kto zapuszcza się często w okolice Poznańskiej metropoli, hotel Delicjusz. Ów trzygwiazdkowy, wygodny i szykowny apartament jest jednym z najczęściej nawiedzanych noclegowni ze względu na szykowność i klimat tu panujące. Hotel proponuje swoim odwiedzającym duży zasób pomieszczeń noclegowych poczynając od jednoosobowych, i kończąc na apartamentach dwuosobowych i pomieszczeniach, które mogą gościć w swoich progach nawet trzech lokatorów.
http://hotel-poznan.com

Dworek, hotel Pałac Kotulińskich

Dworek, hotel Pałac Kotulińskich
Pałac Kotulińskich to przepiękny, odrestaurowany, ekskluzywny hotel, położony w Czechowicach-Dziedzicach. Innowacyjny hotel powstały w unikalnym zabytku jest doskonałą propozycją dla najbardziej wymagających klientów. W pałacu funkcjonują dwie restauracje z odmiennym menu, pięć sal bankietowych dla około 200 gości, a oprócz tego pięć sal konferencyjnych, a także dwie sauny oraz możliwość skorzystania z koloroterapii. W parku znajdują się okazałe drzewostany, a od frontu pałacu zabytkowe lipy drobnolistne. Konferencja, przyjęcie biznesowe, bankiet, wesele, impreza integracyjna- to tylko niewielka część możliwości, jakie oferuje Pałac Kotulińskich. Zapraszamy na stronę.
http://www.palackotulinskich.pl/

Hotel Poznań

Hotel Poznań
Posiadamy około 30 wysokiej klasy pokoi hotelowych, oraz ponad 50 rozległych kwater. Jest to idealne miejsce do spędzenia niezwykłych chwil we dwoje. Możemy zaoferować Państwu dodatkowe pakiety dla zakochanych, w ofercie których nie licząc noclegu w eleganckich kwaterach znajdzie się również wykwintna kolacja w naszej restauracji Cucina. Zapraszamy również do zajrzenia do centrum Wellness i dodatkowo skorzystania z naszej bogatej kolekcji zabiegów SPA.
http://www.cityparkhotel.pl/

Hotele Zajazd Rubin Zielona Góra

Hotele Zajazd Rubin Zielona Góra
Zapraszamy do Zajazdu Rubin.Nasz obiekt noclegowy to odpowiednie miejsce dla gości ceniących dobrą jakość w przystępnej cenie.Czekają na Państwa wygodne i przytulne pokoje z łazienkami tv i internetem bezprzewodowym.
http://www.zajazdrubin.net

UrbiCMS 2008