Aktywny wypoczynek

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
urządzenia czyszczące. Profesjonalnie urządzenia czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.
profesjonalny druk na płótnie Textileprint. profesjonalny druk na płótnie Textileprint z wykorzystaniem najnowszych technologii.
Apteki. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Apteki medyczne.

Wyszukaj stronę        Imprezy i wyjazdy dla firm

Imprezy i wyjazdy dla firm
Wyjazdy dla firm i imprezy integracyjne to tylko część oferty biura podróży EHTravel. Promujemy aktywne spędzanie czasu, dlatego w ofercie posiadamy wiele dyscyplin sportowych: kitesurfing, snowboard, narty, skimboarding i inne. Każda oferta tworzona jest indywidualnie. Zapraszamy!
http://www.ehschool.pl/index.php/oferta/imprezy-integracyjne.html

Albania wakacje i Albania wczasy

Albania wakacje i Albania wczasy
Albania, kraj leżący nad Adriatykiem, to teren Europy, który nadal zadziwia świeżością, to fantastyczne miejsce na wczasy. Duża różnorodność pejzaży przyciąga ludzi. W ofercie Albania wakacje odnajdziecie wycieczki rowerowe.
http://www.albania-wakacje.com

HiszpaniaWczasy HiszpaniaLastMinute

HiszpaniaWczasy HiszpaniaLastMinute
Hiszpania, kraj położony między Morzem Śródziemnym i Atlantykiem, jeden z obszarów Europy, który w dalszym ciągu upaja pięknem plaż. Wczasy w Hiszpanii to znakomite miejsce na spędzenie czasu wolnego. Wielka różnorodność pejzaży przyciąga turystów. W portalu wakacje we Hiszpanii mamy wyszukiwarkę wycieczek i rezerwację hoteli. Dla entuzjastów sportów wodnych oferujemy m.in. żeglarstwo. Zespół Hiszpania last minute współdziała z renomowanymi hotelami i znawcami, jak również ze specjalistami. Prowadzimy wycieczki last minute Hiszpania, lecz także fascynujące wczasy Hiszpania. Rezerwujemy nowoczesne wycieczki Hiszpania i atrakcyjne wakacje Hiszpania w urokliwych miejscowościach. Specjaliści wycieczek docenią piękne masywy górskie.
http://www.hiszpania-wczasy.com

wczasyWBułgarii, wakacjeWBułgarii

wczasyWBułgarii, wakacjeWBułgarii
Bułgaria, jeden z obszarów Europy, który do dzisiaj upaja pięknem plaż. Wczasy w Bułgarii to fantastyczne miejsce na spędzenie czasu wolnego. Niezwykła różnorodność ukształtowania przyciąga. W grupie wakacje w Bułgarii znajdziecie wyszukiwarkę wycieczek. Dla miłośników sportów wodnych polecamy m.in. windsurfing. Grupa Bułgaria last minute kooperuje z renomowanymi apartamentami i znawcami, jak również ze specjalistami. Proponujemy wycieczki last minute Bułgaria, lecz także fascynujące wczasy Bułgaria.
http://www.bulgaria-wczasy.info

Portal narciarski

Portal narciarski
Blisko Ośrodka Górskiego Koninki ulokowana jest stacja narciarska Koninki. Obejmuje kilka kolei narciarskich, wypożyczalni sprzętu narciarskiego, a dodatkowo snowboardowego. W wypożyczalni można oprócz tego skorzystać z biegówek, łyżew lub specjalistycznego serwisu sprzętu. Szkoła jazdy oferuje wybór edukacji jazdy na nartach lub snowboardzie. To wymarzone położenie dla wielbicieli jazdy na nartach. Pobudzają do tego również okoliczne góry stworzone do wędrówek, oraz kolarstwa górskiego. Zapraszamy.
http://stacja.koninki.pl

Ciekawe miejsca w Polsce

Ciekawe miejsca w Polsce
Jeśli szukasz miejsca które warto zobaczyć - Kopalnia Soli w Wieliczce to miejsce, które warto odwiedzić. Posiada wiele atrakcji, które dadzą niezapomniane wrażenia. Dla turystów i osób spragnionych pieszych wędrówek, z pewnością trasa turystyczna w Wieliczce sprosta wymaganiom każdego podróżnika. Jednak to nie wszystko, ponieważ dla ludzi pragnących bardziej duchowych doświadczeń pielgrzymki będą na pewno głębokim przeżyciem.
http://www.kopalnia.pl

UrbiCMS 2008