Aktywny wypoczynek

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
ściągaczka do szyb. Funkcjonalna ściągaczka do szyb błyskawicznie usunie wszystkie smugi.
Forum edukacja. Szkolne Forum edukacja , pomoce naukowe, matematyka, fizyka, chemia, polski.
Szpitale. Największy Szpitale , szpitale w różnych województwach i miastach.

Wyszukaj stronę        Ferie w górach

Ferie w górach
Ostoja Koninki to hotel konferencyjno-wypoczynkowy. Posiadamy spore wiedzę praktyczną w prowadzeniu ośrodka dlatego wiemy preferencje klientów. Naszym najbardziej istotnym pozytywem jest miejsce u podnóża Gorczańskiego Parku Narodowego co stanowi gwarancję spokoju, a ponadto bezpieczeństwa. W lokalnym ośrodku można się pysznie posilić. Wyborne obiady to nasza specjalizacja. Posiadamy w własnym menu również dania barowe, spersonalizowane wypieki oraz dodatkowo inne przekąski. Ludzie, którzy potrzebują odprężyć się od metropolitarnego pisku to jest to perfekcyjne umiejscowienie do wypoczynku. Zapraszamy.
http://ostoja.koninki.pl

Zabłocie

Zabłocie
Potrzebujesz wyjątkowych informacji o o Podgórzu? Przedstawiamy serwis zbierający interesujące informacje, dzieje mało znanych zabytków i ciekawe wydarzenia kulturalne. Przetestuj witrynę stowarzyszenia Podgórze, niepowtarzalne informacje o: ciekawostkach, imprezach kulturalnych, Krakowie, edukacji. Poznaliście już wspaniałe atrakcje Krakowa: fabrykę Schindlera, kościół św. Benedykta? Prezentowany serwis to doskonała baza historii o atrakcjach Podgórza.
http://podgorze.pl/

Ryby wędzone

Ryby wędzone
Miłośników łowienia ryb i relaksu na łonie natury zapraszamy do Osady Jurajskiej - miejsca wypoczynkowo-gastronomicznego otwartego w osadzie Wilczkowice, w dorzeczu Dłubni. Kompleks jest miejscem, w jakim cudownie spędzi wolny czas rodzina w komplecie. Oferujemy połów ryb, skosztowania dań przyrządzonych z ryb z jurajskiego stawu plus gratka dla dzieciaków: bogato wyposażony, spory plac zabaw. Ewentualnie oferujemy wycieczki rowerami oraz zobaczenie zabytków (Stary Młyn albo wielowiekowa apteka w Zerwanej) czy odwiedziny w pobliskiej stadninie koni
http://osadajurajska.pl

Jawa wycieczki

Jawa wycieczki
Indonezja, Jawa, Sumatra. Słowa te kojarzą się nam przeważnie jako mgliste i odlegle określenie dla odległych krajów. Epitety dla świata absolutnie nam obcego, który znamy wyłącznie ze zdjęć i opowiadań. Indonezja to lokalizacja mych licznych wycieczek i podróży. Zakochałem się w tym miejscu, w jego widokach, wulkanach, starych świątyniach. Jeśli pragniesz poznać te odległe miejsca to zapraszam na mój wortal. Wybierz się razem ze mną w szalona podróż na Sumatrę, do Dżakarty, na Indonezję. Zapraszam gorąco.
http://indonezja-jawa.tumblr.com

Borne Sulinowo z każdej strony

Borne Sulinowo z każdej strony
Na naszej stronie dowiesz się wszystkiego co dzieje się na terenie miasta Borne Sulinowo. Dowiesz się o wszystkich spotkaniach organizowanych w mieście Borne Sulinowo. Natomiast dzięki Radiu BORN poczujesz klimat byłego poligonu wojskowego. Każdego roku organizowane są dwa zloty pojazdów militarnych. W 2013 będzie jubileuszowy X Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych. Turyści, którzy szukają spokoju też znajdą coś dla siebie, dlatego, że na terenie naszej gminy znajdują się ogromne ilości lasów, jezior i rzek. Jednym słowem każdy odkryje coś dla siebie.
http://www.borniak.com

UrbiCMS 2008