Przewodnicy

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl (921)
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl (412)
Jaki był cel spędu bydła?. Jaką rolę odegrały otwarte wybiegi w rozwoju przemysłu bydlęcego?

Wyszukaj stronę        Przewodnik Warszawa zwiedzanie

Przewodnik Warszawa zwiedzanie
Nazywam się Waldemar Prokop, jestem wykwalifikowanym przewodnikiem po Warszawie. Oprócz doświadczenia i kwalifikacji posiadam specjalne podejście do ludzi. Z dużym zaangażowaniem oprowadzam po Warszawie zarówno grupy dorosłych, jak i dzieci. Pokazuję miejsca znane i nieznane. Warszawa to moja pasja, którą pragnę się dzielić z moimi Klientami.
http://www.przewodnikpowarszawie.wwwi.pl/

Przewóz osób Wrocław

Przewóz osób Wrocław
Firma VIVA-BUS Wynajem Autokarów Wrocław jest firmą transportową, oferującą krajowy i międzynarodowy przewóz osób, lecz także wynajem autokarów oraz busów. Firma posiada w ofercie komfortowe i bezpiecznepojazdy marki Neoplan i inne. Swoim klientom firma zapewnia podróż autokarami wyposażonymi w klimatyzację, lodówkę, co powoduje że eskapada jest mniej dotkliwa oraz jest w warunkach o podwyższonym standardzie.
http://www.viva-bus.com.pl/

Zobacz jak się podróżuje

Zobacz jak się podróżuje
Internetowy przewodnik i zarazem poradnik turystyczny na temat podróżowania po najpopularniejszych krajach atrakcyjnych z punktu widzenia turysty. Opisy miast krajów takich jak Chorwacja, Hiszpania, Bułgaria oraz włoskiej Wenecji. Opisy najbardziej atrakcyjnych miejsc turystycznie w najpopularniejszych kurortach Europy. Porady na temat efektywnego zwiedzania. Najpiękniejsze plaże, najatrakcyjniejsze zabytki które każdy turysta powinien zobaczyć.
http://www.zobacz.jaksie.pl

Zwiedzanie Krakowa z przewodnikami

Zwiedzanie Krakowa z przewodnikami
Zapraszamy do Krakowa! Opowiemy inaczej o zabytkach miasta. Przedstawiamy ofertę dla wycieczek szkolnych, grup, jak i indywidualne trasy zwiedzania. Zwiedzanie zgodne z Twoimi zainteresowaniami. Poznaj dawną stolicę Polski w ciekawy sposób. Zaplanuj swój czas w Krakowie.
http://www.wycieczkipokrakowie.pl

Dzieniqrstwo o Warszawie

Dzieniqrstwo o Warszawie
Warszawa jest jednym z tych miast, w których zamieszkuje około tysiąca różnych atrakcji. W zasadzie to pomniki historii miasta i kraju. Rozpocząć zwiedzanie poleca ze Starego miasta, tym bardziej, że jest na Listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Znajdują się tu unikatowe gotyckie kościoły, domy w stylu renesansowym i barokowym. Od Starego miasta w byłej letniej rezydencji króla Jana III Sobieskiego, w Вилянуве, prowadzi trakt Królewski.
http://dianaparkhomets.cba.pl/

Przewodnik po Warszawie

Przewodnik po Warszawie
Nasza firma od lat zajmuje się oprowadzaniem po Warszawie. Zwiedzanie Warszawy z naszymi przewodnikami to gwarancja zadowolenia z pobytu w stolicy. Przewodnik po Warszawie nie tylko oprowadzi Państwa po zakątkach miasta, ale również zdradzi jego tajemnice. W ofercie mamy wycieczki po Warszawie w formie tematycznych spacerów po Warszawie - aby zwiedzanie nie było nudne. Z nami możesz zwiedzić Cmentarz Stare Powązki, muzeum Historii Żydów Polskich i wiele innych zabytków Warszawy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do wspólnego zwiedzania Warszawy - przewodnicy z grupy PoznajWarszawe.com
http://www.poznajwarszawe.com/


<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008