Przewodnicy

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze to oferta dla Ciebie.
Kampania produktowa adwords. Kampania produktowa adwords to najlepsza promocja sklepu.
Haft komputerowy. Hafciki, Haft komputerowy , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.

Wyszukaj stronę        Przewodnik Warszawa zwiedzanie

Przewodnik Warszawa zwiedzanie
Nazywam się Waldemar Prokop, jestem wykwalifikowanym przewodnikiem po Warszawie. Oprócz doświadczenia i kwalifikacji posiadam specjalne podejście do ludzi. Z dużym zaangażowaniem oprowadzam po Warszawie zarówno grupy dorosłych, jak i dzieci. Pokazuję miejsca znane i nieznane. Warszawa to moja pasja, którą pragnę się dzielić z moimi Klientami.
http://www.przewodnikpowarszawie.wwwi.pl/

Przewóz osób Wrocław

Przewóz osób Wrocław
Firma VIVA-BUS Wynajem Autokarów Wrocław jest firmą transportową, oferującą krajowy i międzynarodowy przewóz osób, lecz także wynajem autokarów oraz busów. Firma posiada w ofercie komfortowe i bezpiecznepojazdy marki Neoplan i inne. Swoim klientom firma zapewnia podróż autokarami wyposażonymi w klimatyzację, lodówkę, co powoduje że eskapada jest mniej dotkliwa oraz jest w warunkach o podwyższonym standardzie.
http://www.viva-bus.com.pl/

Zobacz jak się podróżuje

Zobacz jak się podróżuje
Internetowy przewodnik i zarazem poradnik turystyczny na temat podróżowania po najpopularniejszych krajach atrakcyjnych z punktu widzenia turysty. Opisy miast krajów takich jak Chorwacja, Hiszpania, Bułgaria oraz włoskiej Wenecji. Opisy najbardziej atrakcyjnych miejsc turystycznie w najpopularniejszych kurortach Europy. Porady na temat efektywnego zwiedzania. Najpiękniejsze plaże, najatrakcyjniejsze zabytki które każdy turysta powinien zobaczyć.
http://www.zobacz.jaksie.pl

Zwiedzanie Krakowa z przewodnikami

Zwiedzanie Krakowa z przewodnikami
Zapraszamy do Krakowa! Opowiemy inaczej o zabytkach miasta. Przedstawiamy ofertę dla wycieczek szkolnych, grup, jak i indywidualne trasy zwiedzania. Zwiedzanie zgodne z Twoimi zainteresowaniami. Poznaj dawną stolicę Polski w ciekawy sposób. Zaplanuj swój czas w Krakowie.
http://www.wycieczkipokrakowie.pl

Dzieniqrstwo o Warszawie

Dzieniqrstwo o Warszawie
Warszawa jest jednym z tych miast, w których zamieszkuje około tysiąca różnych atrakcji. W zasadzie to pomniki historii miasta i kraju. Rozpocząć zwiedzanie poleca ze Starego miasta, tym bardziej, że jest na Listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Znajdują się tu unikatowe gotyckie kościoły, domy w stylu renesansowym i barokowym. Od Starego miasta w byłej letniej rezydencji króla Jana III Sobieskiego, w Вилянуве, prowadzi trakt Królewski.
http://dianaparkhomets.cba.pl/

Przewodnik po Warszawie

Przewodnik po Warszawie
Nasza firma od lat zajmuje się oprowadzaniem po Warszawie. Zwiedzanie Warszawy z naszymi przewodnikami to gwarancja zadowolenia z pobytu w stolicy. Przewodnik po Warszawie nie tylko oprowadzi Państwa po zakątkach miasta, ale również zdradzi jego tajemnice. W ofercie mamy wycieczki po Warszawie w formie tematycznych spacerów po Warszawie - aby zwiedzanie nie było nudne. Z nami możesz zwiedzić Cmentarz Stare Powązki, muzeum Historii Żydów Polskich i wiele innych zabytków Warszawy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do wspólnego zwiedzania Warszawy - przewodnicy z grupy PoznajWarszawe.com
http://www.poznajwarszawe.com/


<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008