Blogi turystyczne

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Forum sztuki walki. Forum dyskusyjne dotyczące sztuk walk, legendy Bruce Lee -> Forum sztuki walki .
Ściągaczka do szyb LEWI. Ściągaczka do szyb LEWI to najlepsze urządzenie na rynku. Sprawdź sam
Forum matura. Szkolne Forum matura , pomoce naukowe.

Wyszukaj stronę        Łagów - Perła ziemii lubuskiej

Łagów - Perła ziemii lubuskiej
Gmina Łagów zaprasza na wakacje na wypoczynek nad jeziorem. Łagów od od dawna jest miejscowością rekreacyjną. Turyści z przyjemnością przyjeżdżają do Nad lubuskie jeziora, aby wypocząć. Nasza wieś zachęca do wypoczynek nad jeziorem W Łagowie można uprawiać pływać kajakiem, wędkować, pływać rowerem wodnym, nurkować.
http://lagow.pl

Hvar wakacje

Hvar wakacje
Wyspa Hvar jest słynna z delikatnego śródziemnomorskiego klimatu, w którym występuje lekka zima oraz lekkie lato. Śnieg pada niezwykle nieczęsto, mało jest też opadów deszczu, ale nasłonecznienie sięga powyżej 2700 godzin w roku! Jeżeli zamierzasz zobaczyć tę przepiękną a jednocześnie niezmiernie ciekawą wyspę, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.wyspa-hvar.info. Odnajdziesz tutaj dużo ciekawych wiadomości o wyspie Hvar, tutejszych miasteczkach, zabytkach ale również o kwaterach. Będziesz mógł dowiedzieć się też zarówno jak dotrzeć na miejsce ale również w jaki sposób się po wyspie poruszać. Serdecznie zapraszamy!
http://www.wyspa-hvar.info/

poodroze4all.eu

poodroze4all.eu
W internecie znaleźć można mnóstwo stron www,gdzie znaleźć można informacje turystyczne, jednak żadna nie jest tak ciekawa jak poodroze4all.eu. Scharakteryzowane tutaj zostały wszystkie atrakcyjne miejsca w Polsce jak też te poza granicami naszego kraju. Uwzględniliśmy w umieszczonych tutaj wpisach największe metropolie Polski takie jak na przykład Poznań. Przedstawiamy tutaj historię, zabytki i lokazlizacje historyczne, które powinno się zwiedzić będąc w Poznaniu. Wybieramy dla was najtańsze oraz najlepsze hotele pod Poznaniem.
http://poodroze4all.eu

oilpress.pl turystyka

oilpress.pl turystyka
Planując wycieczkę krajoznawczą bądź też na wczasy korzystamy przeważnie z rozmaitych katalogów turystycznych lub blogów o tematyce turystycznej. Jednakże czy omawiają one również historię wytypowanych miejsc i zabytków? Strona oilpress.pl jest przykładem bloga podróżniczego, jaki nie tylko opisuje najpiękniejsze miasta w Polsce lecz także porusza ich historię oraz uwidocznia znaczenie zabytków na rozwój kultury w Polsce.
http://oilpress.pl


<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008