Lekarze

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
maszyny czyszczące. Profesjonalnie maszyny czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.
praca licencjacka po angielsku. Szukasz pomocy? praca licencjacka po angielsku czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
http://chatterboty.pl. Strona poświęcona chatterbotom, wejdź i zobacz:http://chatterboty.pl , historia, zastosowanie, sposoby tworzenia, rozmowa z chatterbotem.

Wyszukaj stronę        Dentysta Gliwice

Dentysta Gliwice
Gabinety stomatologiczne DENTINAL (Gliwice) oferują specjalistyczne usługi stomatologiczne: leczenia zębów, protetyka, stomatologia estetyczna, chirurgia szczękowa, ortodoncja, implanty, leczenie kanałowe, leczenie dzieci i dorosłych. Do Państwa dyspozycji jest dentysta, protetyk, ortodonta i chirurg szczękowy. Wizyty w przyjaznej atmosferze, dobrze wyposażonych gabinetach i w dogodnej lokalizacji (dwa punkty w centrum Gliwic). Nasze gabinety dentystyczne DENTINAL już od 1992 roku dbają o uśmiech całej rodziny. Zapraszamy na naszą stronę.
http://www.dentinal.pl

Neurolog Wrocław

Neurolog Wrocław
Zapraszamy na stronę prywatnego gabinetu neurologicznego. Naszym celem jest pomóc Państwu w wygraniu ze stresem i jego konsekwencjami. Zajmujemy się leczeniem nerwic, zaburzeń snu, bólów głowy i padaczki. Jeżeli są Państwo narażeni na duży stres w pracy to polecamy nowoczesną metodę radzenia sobie z nim – biofeedback EEG. Nasz specjalista neurolog nauczy Państwa różnych sposobów na stres. Zapraszamy!
http://zwalczaniestresu.pl

Stomatolog Wrocław

Stomatolog Wrocław
Któż z nas nie marzy o pięknym uśmiechu? Zdrowe zęby są tego podstawą. Dlatego konieczna jest wizyta u dentysta Wrocław. Profesjonalne podejście stomatolog Wrocław sprawi, że będziemy mieli wiele powodów do śmiechu.
http://pres-i-dent.pl

MEDAR Optyk

MEDAR Optyk
W naszych salonach możecie Państwo skorzystać z usług wykwalifikowanych optyków i optometrystów. Dzięki wyposażonym do tego celu gabinety okulistyczne pozwolą na prowadzenie precyzyjnych badań potrzebnych do ustalenia mocy optycznych państwa okularów. Pomagamy naszym klientom w wyborze odpowiednich soczewek i opraw okularowych zgodnych z badaniami refrakcji.
http://www.medaroptyk.pl

Weterynarz Sosnowiec

Weterynarz Sosnowiec
Przychodnia weterynaryjna „Milowice” dla psów, kotów i nie tylko zrobi wszystko aby Waszym pupilom zapewnić opiekę i pomoc na najwyższym poziomie. Lekarz weterynarz przyjmuje codziennie od poniedziałku do soboty. W lecznicy można zaszczepić, odrobaczyć, a w razie potrzeby sprawdzić stan zdrowia Waszego pupila. Lecznica wykonuje także zabiegi kastracji i sterylizacji. W przychodni znajduje się również sklep zoologiczny oraz salon fryzjerski dla psów i kotów prowadzony przez dyplomowanego fryzjera.
http://www.weterynarzsosnowiec.yoyo.pl

LodzPsychiatra.pl - Psychiatra Łódź

LodzPsychiatra.pl - Psychiatra Łódź
Współczesna psychiatria to nowoczesna dziedzina naukowa, która proponuje cały szereg dobrych rozwiązań na rzecz osób z problemami psychicznymi. Od dawna psychiatrzy zaznaczają, jak ważne jest dbanie o kondycję psychiczną, a także odpowiednio wczesne diagnozowanie i leczenie chorób. Dr Jakub Kaźmierski to lekarz psychiatra z dużym doświadczeniem zawodowym i przyjaznym podejściem do pacjentów. Jego gabinet psychiatryczny w Łodzi jest miejscem, gdzie z sukcesami leczone są takie choroby, jak: depresje, nerwice i zaburzenia snu. Specjalistyczną pomoc często uzyskują również pacjenci leczeni z powodu schizofrenii. Do gabinetu lekarza psychiatry zapraszamy również osoby starsze, mające problemy z pamięcią.
http://www.lodzpsychiatra.pl/

UrbiCMS 2008